منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • فرماندار ملایر: انقلابی گری توام با وحدت، از ویژگی های مهم مکتب شهید سلیمانی است.

فرماندار ملایر: انقلابی گری توام با وحدت، از ویژگی های مهم مکتب شهید سلیمانی است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
فرماندار ملایر: انقلابی گری توام با وحدت، از ویژگی های مهم مکتب شهید سلیمانی است.

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: انقلابی گری توأم با اتحاد از ویژگی های مهم مدرسه حاج قاسم است.

به گزارش خبر روز، «سلمان اسماعیلی» در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت امیر القلوب حاج قاسم سلیمانی در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) با تاکید بر اینکه حاج قاسم اهل مشعشات و اهل تشیع نبود. سرباز ولایت، مرتبط با ولایت و حفظ نظام شهرستان است، وظایف مهم جاری را برشمرد و افزود: بزرگترین نعمت این کشور وجود رهبر فرزانه انقلاب است.

وی معنویت گرایی را یکی از شاخصه های مکتب حاج قاسم می داند و می گوید: امروز برخی با بیان مطالب بی ربط در تریبون ها سعی در کاهش و تضعیف ایمان دینی در ذهن، ذهن و قلب جوانان دارند.

فرماندار ویژه ملایر رمز موفقیت حاج قاسم را معنویت گرایی دانست و افزود: سردار سلیمانی در تمام صحنه های دفاع از اسلام و انقلاب به دستورات الهی پایبند بود.

اسماعیلی، انقلابی گری توام با اتحاد را از دیگر ویژگی های مهم مکتب حاج قاسم برشمرد و گفت: ایشان در جناح، گروه، حزب و هیچ گروه سیاسی نبودند، اما به شدت انقلابی بودند و خط قرمزش دفاع از مواضع بود. انقلاب و ولایت

سردار سلیمانی به شدت با دوقطبی شدن جامعه مخالف بود و امروز دوقطبی شدن در مکتب «حاج قاسم» محکوم است و به گفته ایشان همه ملت ایران هستند.
وی با بیان اینکه عده ای مرتباً به بهانه روزمرگی تلاش می کنند جامعه اسلامی را در ایران دو قطبی کنند، افزود: سردار شهید سلیمانی همیشه مدافع بود و حاضر بود دستان مسئولان را ببوسد اگر برای مردم و خدمات بهتر کار کنند. به نفع مردم

فرماندار ویژه ملایر به ضرورت وحدت در جامعه امروز پرداخت و گفت: با پیروی از مکتب حاج قاسم تا حد امکان از دو قطبی پرهیز کنیم و وفاق، اتحاد و همدلی داشته باشیم.

اسماعیلی به پاسداری از مبانی انقلاب به عنوان یکی دیگر از ضرورت ها اشاره کرد و گفت: شاگردان حاج قاسم هنرمند هستند و هنر این مکتب این است که مخالفان را به حامی تبدیل کند و هر چه بیشتر جذب کند.

وی افزود: سردار سلیمانی هر جا وارد میدان شد فاتح بود و مردی وارسته، زاهد، عارف و نوع دوست بود و هم شهادتش و هم کشتی خیبرش بزرگ بود.

معاون استاندار همدان گفت: سردار سلیمانی به شایستگی در بین همه بزرگان و نام آوران تشیع تجلیل شد و میلیون ها نفر زیر پیکر پاکش عزادار شدند.

اسماعیلی تاکید کرد: حاج قاسم آنقدر بزرگ بود که رهبر معظم انقلاب نام مکتب را پس از خود برگزیدند، مکتبی که دارای ویژگی های فراوان و دارای نظام فکری و ارزشی در عرصه نظر و عمل است.

وی فداکاری، شهادت و امید به آینده را از دیگر ویژگی های مکتب حاج قاسم برشمرد و گفت: در مقابل شهادت زانو زد و شور داشت.

فرماندار ویژه ملایر گفت: حاج قاسم هیچگاه امید خود را به آینده و خدا را در مسیر زندگی در انجام ماموریت ها و مشکلات از دست نداد و خداوند در مواقع کور پشتیبان او بود.

معاون استاندار همدان افزود: امروز در یک جنگ بزرگ با آمریکا هستیم و تهدیدها، تحریم ها و اغتشاشات علیه ملت ایران ناشی از موضع گیری آنها در مقابل غرب است که نشان از صلابت ملت ایران است.

اسماعیلی با بیان اینکه آینده متعلق به حزب الله است، تاکید کرد: ما نیز مانند حاج قاسم و طلاب این مدرسه توکل خود را به خدا از دست نمی دهیم و اگر پشت دین بایستیم قطعا پیروز خواهیم شد.

آمریکا سال ها در آرزوی پیروزی در برابر ملت ایران بود تا اینکه جبهه مقاومت با ندای لبیک یا قاسم به پیروزی های بزرگی دست یافت.