منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • ما بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در شهر همراهی و حمایت می کنیم

ما بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در شهر همراهی و حمایت می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
ما بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در شهر همراهی و حمایت می کنیم

فرماندار شهرستان نهاوند اعلام کرد: از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در شهرستان حمایت و تشویق می کنیم.

من گزارش میدم روزنامه، ضرگام احمدوند در دیدار با جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت: برای حمایت از بخش خصوصی که هدف آن ایجاد اشتغال و توسعه تولید در شهرستان است، از تمامی گزینه های قانونی استفاده می کنیم و برای موفقیت آنها هر کاری لازم است انجام می دهیم. به استاندار احترام بگذاریم

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص رشد تولید خاطرنشان کرد: با توجه به دیدگاه فرزانه در این حوزه و ضرورت توسعه بخش تولید کشور، نهادهای مرتبط موظف به همکاری و همراهی با سرمایه گذاران واجد شرایط هستند.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های مختلف به ویژه مناطقی که شهرستان پتانسیل بالایی دارد، زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند، گفت: امروز یکی از مهم ترین دغدغه های همه ما اشتغال جوانان است، بنابراین در این حوزه، هیچ مشکلی وجود ندارد. مدیر او به دلایل مختلف اجازه شکستن موانع یا سنگ پرانی را ندارد و در صورت مشاهده با آن برخورد می کنیم.

احمدوند در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری و حمایت همه مسئولین شهرستان راه را برای سرمایه گذاری در شهرستان در ابعاد مختلف امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و … هموار کرده ایم و پذیرای همه سرمایه گذاران هستیم.