منو سایت

مجلس اعتقادی به قطع اینترنت ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
مجلس اعتقادی به قطع اینترنت ندارد

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس و دولت اعتقادی به بستن اینترنت به روی مردم ندارند، گفت: در دو بعد حفظ امنیت ملی و تحدید تریبون ها، انتخابات مسئولان آمد. اولین.

احد آزادی در گفت و گو با روزنامه دیلی نیوز با اشاره به عدم دسترسی مسئولان به مدیریت تریبون های خارجی گفت: با توجه به اعترافات جوانان فریب خورده در حوادث اخیر، به راحتی می توان فهمید که این افراد تحت تأثیر جریانات نادرست این تریبون ها قرار گرفته اند.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت و ضرورت افزایش سرعت اینترنت و پایداری آن را در کشور می پذیریم، گفت: در این راستا پلتفرم های محلی نیز باید کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند. با توجه به از دست دادن بازار قابل توجه برخی افراد در بسترهای خارجی، وزیر ارتباطات در دیدار با وزیر ارتباطات ضمن مطالبه اقداماتی برای ساماندهی مشاغل مجازی، قول داد در آینده نزدیک برنامه مدون و ویژه ای در این خصوص ارائه کند. نمایندگان

نماینده مردم ملایر در خانه ملت، تکرار و اجرای کشتارهای یمن و افغانستان در ایران را یکی از اهداف اصلی دشمن دانست و گفت: محدودیت برخی سکوها محدود به حفاظت است. جان مردم و حفظ امنیت ملی شاهد تحقق اهداف دشمن نبودن در خاک ایران. لازم به ذکر است که نمایندگان مجلس از زمان رفع این محدودیت ها اطلاعی ندارند.

آزادی با بیان اینکه قطع یا قطع اینترنت برای مردم هیچ گاه برنامه دولت و مجلس نبوده است، افزود: نمایندگان مجلس با توجه به اعتمادی که به دولت و رویکرد لایحه محوری دارند، تدوین قانون فضای مجازی را برای اداره دولت به عهده گرفته اند. تا پایان j شاهد اجرای قوانین قابل قبول در حوزه فضای مجازی و رونق کسب و کار مجازی باشیم.