منو سایت

مدیران باید برای تحقق شعار سال انقلابی و جهادی اقدام کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
مدیران باید برای تحقق شعار سال انقلابی و جهادی اقدام کنند

فرماندار نهاوند بر لزوم رعایت فرامین نوروزی رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

من گزارش میدم روزنامهضرگام احمدوند در اولین جلسه شورای اداری در سال جدید ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان باید به شعار عمل کنند. سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «کنترل تورم» و رشد تولید نامگذاری شد، نشان از حکمرانی خود دارند و موضوع معیشت و اشتغالزایی در شهرستان را به صورت انقلابی و جهادی با جدیت پیگیری می کنند.

وی تاکید کرد: این شهرستان ظرفیت های بسیار خوبی در کشاورزی، دامپروری، صنعت و گردشگری دارد و باید تا جایی که می توانیم زیرساخت ها را در این حوزه تقویت کنیم.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه مشکل ساماندهی رودخانه شعبان جدی است و بیشترین بحران و نارضایتی آب در شهرستان مربوط به رودخانه شعبان و آب کشاورزی است، بر حل مشکل و مدیریت این بحران از هم اکنون و قبل از شروع آن تاکید کرد. فصل آبیاری

احمدوند با قدردانی از ستاد اجرایی خدمات گردشگری، ستاد تنظیم بازار و سایر نهادها و دستگاه های اجرایی گفت: نوروز امسال را با بهترین تلاش و با کمترین حاشیه و مشکلات به پایان رساندیم.

وی با تاکید بر وظیفه نظارت بر ادارات در شهرستان، گفت: تعویض روسای ادارات وظیفه دولت است و اجازه دخالت در این زمینه را نمی دهیم.

فرماندار نهاوند در پایان بر دیدار حضوری با مردم برای رفع مشکلات تاکید کرد و افزود: دستگاه های اجرایی موظفند در قبال مردم پاسخگو باشند و همچنین ارتباط با رسانه ها را فرصت مناسبی قرار داده و جهاد را تبیین کنند. به طور جدی.