منو سایت

مسیر همکاری و فرصت های بین ایالات متحده و امارات

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
مسیر همکاری و فرصت های بین ایالات متحده و امارات

سفر چشمگیر رهبران جهان به امارات از زمان درگذشت اخیر شیخ خلیفه بن زاید نشان داده است که امارات نقش بزرگی در امور منطقه ای و جهانی ایفا می کند. به ویژه، ایالات متحده علاقه زیادی به حفظ و تقویت روابط خود با شیخ محمد بن زاید آل نهیان، رئیس جمهور جدید امارات متحده عربی، به عنوان یک متحد در مسائل دیپلماتیک و نظامی و به عنوان شریک در تامین انرژی فعلی و آینده دارد. نوآوری.

The Cipher Brief در مورد این که این به چه معناست و چه چیزی بعد است صحبت می کند هنجار تخصصی برای خاورمیانهکه به عنوان مدیر اطلاعات ملی ایران در ODNI خدمت کرده است و پس از بازنشستگی، سفرهای زیادی به منطقه برای دیدار با رهبران ارشد منطقه دارد.

اطلاعات مختصر در مورد رمز: چشم انداز گسترش روابط آمریکا و امارات چیست و چه مشوق ها و موانعی برای تقویت روابط دوجانبه در آینده وجود دارد؟

رول ها: رتبه و اندازه هیئت آمریکایی در سفر به امارات از زمان مرگ شیخ خلیفه بن زاید، رئیس جمهور امارات، قابل توجه بوده است. فهرست مقامات انتخاب شده برای عضویت در این هیئت به ما می گوید که چرا روابط برای واشنگتن حیاتی است. این گروه شامل مقامات ارشد ما در سیاست خارجی، امنیت ملی و مسائل انرژی بود.

درک زاویه امنیت آسان است – امارات متحده عربی شریک قابل اعتماد و ارزشمندی است و این شهرت را به دست آورده است. دشمنان امارات دشمنان ما هستند و ابوظبی بارها پرسنل خود را برای مبارزه با نیروهای ما مستقر کرده است.

بحث انرژی با خلیج فارس به نحو مناسبی بر نفت و گاز متمرکز است. تا پایان سال 2022، امارات و عربستان سعودی احتمالا تنها اعضای باقی مانده اوپک با ظرفیت تولید آزاد خواهند بود. اما تلاش‌های انرژی سبز امارات متحده عربی به دلیل جاه‌طلبی و چشم‌انداز آن مورد احترام قرار می‌گیرد که حضور جان کری، وزیر امور خارجه پیشین، نشان می‌دهد. وزیر کری سفرهای متعددی به شورای همکاری خلیج فارس داشته است و من فکر می‌کنم که از سرمایه‌گذاری آن‌ها در فناوری تغییرات آب و هوایی تحت تأثیر قرار گرفت. ایالات متحده همچنین تحت تأثیر تعهد امارات به تعامل بین ادیان و چندفرهنگی و نقش آنها در توسعه معاهده ابراهیم قرار گرفت.

نشریه مسیر همکاری و فرصت ها بین ایالات متحده و امارات متحده عربی اولین بار در The Cipher Brief منتشر شد.