منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • معروفی سردار همرزم شهید سلیمانی سخنران مراسم سومین سالگرد

معروفی سردار همرزم شهید سلیمانی سخنران مراسم سومین سالگرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
معروفی سردار همرزم شهید سلیمانی سخنران مراسم سومین سالگرد

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از برگزاری این مراسم به مناسبت سومین سالگرد شهید سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» در 20 دی ماه در همدان خبر داد.

به گزارش روزنه نیوز، علی اکبر کریم پور اظهار داشت: مراسم سومین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ۲۰ دی ماه در همدان برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم با حضور مسئولان، خانواده های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار می شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: سخنران این مراسم سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مصطفین و از همرزمان این شهید نستوه است.

وی با اشاره به گرامیداشت هفته مقاومت گفت: هفته مقاومت از 19 دی ماه آغاز شده و تا 29 دی ماه ادامه دارد. به مناسبت این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی برنامه های متنوعی در سطح استان، حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج اجرا می شود.

کریم پور با تاکید بر تبیین مکتب شهید سلیمانی تصریح کرد: در هفته مقاومت نشست های بصیرتی و روشنگری با محوریت تبیین مکتب شهید سلیمانی در پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود.