منو سایت

معیشت و اقتصاد به امنیت بستگی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
معیشت و اقتصاد به امنیت بستگی دارد

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: کشوری که امنیت نداشته باشد موضوع معیشت و اقتصاد در آن محقق نمی شود.

من گزارش میدم روزنامه، آیت الله حبیب شعبانی مشک در خطبه های نماز جمعه این هفته همدان با اشاره به رونمایی از موشک مافوق صوت فتاح ایران، با قدرت نمایی ما هم جهان را شوکه کرد و هم دشمنان را به وحشت انداخت و افزود: این دستاورد بزرگ نیروی هوایی و فضایی سپاه بود. ، قدرت بازدارندگی کشور را تقویت می کند و امنیت و صلح پایدار را تضمین می کند.

وی با بیان اینکه این ادعا که دنیا دنیای مذاکره است نه دنیای موشک با واقعیت های میدانی سازگار نیست، ادامه داد: کشوری که ضعیف باشد یا باید باج بدهد یا زیر پا له شود. متکبر

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه دوگانگی موشک و معیشت معنا ندارد، گفت: هرچه میدان قوی تر باشد دیپلماسی بهتر جواب می دهد.

آیت الله شعبانی کار دشمن را ایجاد روحیه ناامیدی در جامعه و باج خواهی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: امید در جامعه تحرک ایجاد می کند.

وی گفت: متأسفانه برخی رسانه های کشور تنها روی مشکلات کار می کنند و ناامیدی را ترویج می کنند، بنابراین باید از برخی رسانه ها که با روحیه حاکم بر جامعه کار نمی کنند و فقط اخبار منفی را پوشش می دهند گلایه کنیم.

امام جمعه همدان خاطرنشان کرد: با وجود انتقاداتی که به دولت داریم اتفاقات و فعالیت های خوبی در زمینه زیرساخت ها و احیای واحدهای تولیدی رخ داده است.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه مسئولان در قله های امیدآفرینی در جامعه هستند، افزود: یک مسئول موثر می تواند با رفع مشکلات مردم امید ایجاد کند اما سایر آحاد جامعه نیز در این عرصه نقش دارند و همه باید پاسخگو باشیم.