منو سایت

منطقه ویژه اقتصادی ملایر احیا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
منطقه ویژه اقتصادی ملایر احیا می شود

استاندار همدان گفت: احیای منطقه ویژه اقتصادی ملایر که بیش از 12 سال معطل مانده بود در حال پیگیری است.

من گزارش میدم روزنامهعلیرضا قاسمی فرزاد در شورای اداری شهرستان ملایر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: دولت سیزدهم دولت کار، تلاش و اقدام و برنامه عملیاتی 2000 هکتاری است. جنبش ملی مسکن ملایر در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه تلاش کرده ایم آنچه را که در سال های اخیر به عنوان نقاط کور وجود داشته برطرف کنیم، افزود: مردم استان ملایر در همه عرصه ها پیشگام بوده و شایسته بهترین خدمات هستند.

استاندار با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان همدان گفت: 2 هزار میلیارد تومان از مجموع 14 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب در این سفر به شهرستان ملایر اختصاص یافت.

قاسمی فرزاد، واحد تولید سیگار زعفران با ایجاد 2000 شغل، گلخانه شهرستان، کانون پرتوهای غرب کشور، افزایش صادرات شهرستان، شناسایی 20 نقطه از اراضی ملی و طبیعی شهرستان برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف، آماده سازی چهار وی طرح های تجاری و تهیه اطلس پایتخت را یکی از فعالیت ها و برنامه های در دستور کار این شهرستان برشمرد.

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی گفت: در شهرستان ملایر 15 انجمن ادبی و هنری فعال و 1200 هنرمند دارای گواهینامه در رشته های مختلف هنری داریم. حجت الاسلام احد آزادی خواه از برگزاری جشنواره مبل منبت در 17 تیرماه خبر داد و افزود: با جدیت در تلاش هستیم تا این جشنواره را به بهترین نحو برگزار کنیم.وی در این نشست همچنین خواستار ایجاد پلاتو شد. پیگیری کارت هنرمند و بیمه هنرمندان.