منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • نامگذاری روز قدس معادلات سیاسی دنیای استکبار را به هم ریخت

نامگذاری روز قدس معادلات سیاسی دنیای استکبار را به هم ریخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نامگذاری روز قدس معادلات سیاسی دنیای استکبار را به هم ریخت

سازمان بسیج رسانه استان همدان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

من گزارش میدم روزنامهدر متن این بیانیه آمده است:

به نام خدا
منزه است کسی که از مسجدالحرام تا مسجدالاقصی مقید به زیارت شبانه است.

مبارک باد آن خدایی که بنده خود را از مسجدالحرام به مسجدالاقصی برد که شبانه برکت دادیم تا برخی از آیات خود را به او نشان دهیم. همانا او می شنود و می بیند. (سوره مبارکه اسرا)

در روزهایی که ابرقدرت ها تمام تلاش خود را می کردند تا اولین قبله مسلمین و نام فلسطین در تاریخ به فراموشی سپرده شود، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) با تدبیر حکیمانه خود آخرین جمعه ی این روز را نامگذاری کردند. ماه مبارک رمضان روز قدس او با این اقدام بی نظیر معادلات سیاسی دنیای استکبار را بر هم زد.

رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای در مورد اهمیت حمایت از فلسطین می فرمایند: امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حق است. حقیقتی بسیار گسترده تر از مسئله فلسطین. امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، مبارزه با نظام سلطه است.

امروز وارد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان می شویم که جنایات رژیم مسلح صهیونیستی علیه مردم غزه و کرانه باختری به اوج خود رسیده و حتی صحن مسجدالاقصی به صحنه روشنی تبدیل شده است. از ظلم و ستم به مردم فلسطین

در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی، شاهد تبلور مفهومی به نام «مقاومت همه جانبه» در برابر دشمن صهیونیستی هستیم. قدس شریف قبله اول مسلمانان جهان استوارتر و محکم تر از گذشته ایستاده تا خاری در چشم استکبار جهانی به رهبری آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی باشد.

هر آزادی خواهی که شعله انسانیت و آزادی را در وجود خود دارد، جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان را محکوم می کند و با فریاد اعتراضی خود قلب مردم فلسطین را قوی می کند. نه تنها رژیم اشغالگر قدس با مردم بی دفاع غزه روبروست، بلکه این بار موج جهانی انزجار از جنایات فجیع این رژیم، پایه های قدرت صهیونیستی را در هم می شکند.

امروز از جنبش حماس و حزب الله گرفته تا حشدالشعبی، انصارالله، فاطمیون، زینبیون و حامیان بیشمار مقاومت در سراسر جهان، همه چشمشان به قدس شریف و ملت فلسطین است.

حرم خدا امروز نماد مبارزه مستضعفان با ظالمان است، همه حق با همه باطل روبرو شده است و هر آزاده ای وظیفه خود می داند که با دعوت به عدالت در برابر این ظلم از مردم مظلوم فلسطین حمایت کند.
ملت ایران همراه با برادران خود در سراسر جهان اسلام حمایت خود را از آزادی قبله اول مسلمین در حمایت از آزادی عتبات عالیات و چارچوب گفتمان مقاومت فریاد خواهند زد.

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت مادی و معنوی از مردم مظلوم فلسطین و رزمندگان مقاومت، پیروی از سنت الهی «ان تنصارالله یانسرکم» است و این بار موشک‌ها و پهپادهای مقاومت (ابابیل) را نابود خواهند کرد. گنبد جعلی و جعلی صهیونیستی جهانی شکسته اند و از زنان و کودکان بی پناه غزه انتقام می گیرند.

ما اصحاب رسانه استان همدان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی بر عهد و پیمان خود با ائمه اطهار(ع) انقلاب می مانیم و با روزه داری همگام هستیم. ملت و همیشه روی صحنه با حضور در راهپیمایی روز مبارک و تأمل در حماسه مردم بزرگ ایران از قاب دوربین و قلم خود حمایت خود را از فلسطین مظلوم اعلام می داریم.