منو سایت

نرخ رشد اقتصادی شهرستان تویسرکان شتاب گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نرخ رشد اقتصادی شهرستان تویسرکان شتاب گرفته است

فرماندار شهرستان تویسرکان اعلام کرد: رشد اقتصادی شهرستان با تلاش و حمایت سرعت گرفته است.

من گزارش میدم روزنامه، حسین افشاری از کارگروه اشتغال شهرستان اظهار داشت: در محدوده نواحی صنعتی شهرستان تویسرکان 2 هزار و 270 میلیارد تومان برای برنامه ریزی یا تکمیل با فاز توسعه در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 500 میلیارد در خارج از محدوده شرکت مالکیت صنعتی در شهرستان انجام می شود، افزود: این میزان سرمایه گذاری در شهرستان تویسرکان بی سابقه است.

فرماندار شهرستان تویسرکان تهیه یک طرح مناسب و موجه را اولین گام برای سرمایه گذاری صحیح دانست و ادامه داد: اولویت اول شهرستان در تحقق شعار سال دقیقا همین موضوع است که سرمایه بخش خصوصی می تواند استفاده کند که باعث کاهش تورم و افزایش تولید و اشتغال می شود

افشاری با اشاره به اینکه باید برای جذب سرمایه گذار و تغییر ذائقه سرمایه گذاری تلاش کنیم افزود: پروژه های شهری نیاز به اعتبار زیادی دارند.

به گفته وی، تسهیلات و منابع برای بنگاه های کوچک مصرف می شود، بنابراین مسئولان بانک باید از آنچه در توان دارند برای پرداخت سریعتر پرونده های باقی مانده در بانک استفاده کنند.

فرماندار تویسرکان با اشاره به روستای سیدشهاب گفت: سه هزار و 808 نفر و بیش از 750 کارگاه در این مجموعه فعالیت می کنند که همگی در سال گذشته از پرداخت مالیات معاف شدند.