منو سایت

نقد، تحلیل و گفتار باید با فکر انجام شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نقد، تحلیل و گفتار باید با فکر انجام شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با تاکید بر اینکه قلب اعلامیه گام دوم انقلاب امید آفرینی است، گفت: امروز وظیفه داریم به مردم امید بدهیم.

به گزارش خبر دیلی، حسن رضانیا روز شنبه 21 آذرماه در مراسم تکریم و معارفه استاندار همدان با اشاره به اینکه معتقدم بیانیه گام دوم رعایت شده است، اظهار داشت: دو سوال عقلانیت تمدنی. و بینش تمدنی در بیانیه گام دوم مطرح شد، پس نقد، تحلیل و گفتار باید با اندیشه انجام شود.

معاون سیاسی استاندار همدان عقلانیت سیاسی را گفتار و عمل سنجیده بیان کرد و افزود: اگر به ولایت اعتقاد داریم باید در جامعه امید ایجاد کنیم.

وی خطاب به حاکمان بر ناامید نکردن مردم تاکید کرد و گفت: اگر مردم را ناامید کنید خیانت است. آیا این بدان معناست که سیستم هیچ کار مثبتی انجام نداده است؟ چرا این موضع را می گیریم؟ اینها حرف ولایت ماست یا ضد ولایت؟ خیانت به شهدا و دستاوردهای 43 سال انقلاب است.

وی با بیان اینکه امروز وظیفه داریم به مردم امید بدهیم، دشمن انگشت روی سیاهی می گذارد، دیگر نباید این کار را انجام دهیم، تصریح کرد: با در نظر گرفتن شرایطی که در اختیار گرفتیم و محدودیت ها و تهدیدها باید بگوییم کشور با آفرین و دستماریزاد مواجه است، اما باید تلاش خود را مضاعف کنیم و فاصله تلاش خود را با واقعیت کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه در 14 ماه گذشته دو مشکل در همدان مشهود بوده است، گفت: با توجه به حساسیت بحران آب استانداری همدان مسئولیت این بحران را بر عهده گرفته است.

رضانیا تصریح کرد: بحرانی که سه ماه است در همدان و ملایر با آن مواجه بودیم یک بحران امنیتی بود که با تدابیر استاندار مدیریت شد و با حضور دستگاه های امنیتی به زیبایی مدیریت شد.

وی با تاکید بر اینکه همه پای کار آمدند، افزود: مردم نیز موافق نظام و ارزش های نظام بودند و با آشوب و بی نظمی موافق نبودند.

وی با بیان اینکه اگر می خواهید در جهت رشد و تعالی کشور و استان حرکت کنید، هدف را فراموش نکنید، اظهار داشت: هدف نهایی نظام اسلامی ایجاد تمدن نوین اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی است. ما باید بینش، نگرش و دغدغه اسلامی داشته باشیم.

رضانیا با اشاره به اینکه 10 سال مدیریت شهری همدان را جوان کرده ایم، خاطرنشان کرد: با تمام قوا پشت سر استاندار همدان ایستاده ایم و انتظار می رود شبکه ارتباطات، تعاملات و ارتباطاتی که در حوزه ضعیف بود را تقویت کند. گذشته

وی خطاب به استاندار جدید همدان گفت: ارتباط را با بازار، سرمایه گذاران، جوانان، بانوان و دانشگاهیان در شهرستان تقویت کنید چرا که این رمز موفقیت شما خواهد بود.

معاون سیاسی استاندار همدان با بیان اینکه نقاط ضعف، مسکن و اشتغال شهرستان قابل رفع است اظهار داشت: تصمیم خوبی در خصوص آب پایدار در همدان گرفته شده و به زودی اعلام می شود.

رضانیا با تاکید بر اینکه در بحث اشتغال کارهای خوبی انجام شده است، تصریح کرد: این دولت دولتی است که به وعده های خود پایبند بوده و تلاش می کند به وعده های خود عمل کند.