منو سایت

نگاهی دقیق تر به پیشگیری از خودکشی جانبازان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نگاهی دقیق تر به پیشگیری از خودکشی جانبازان

گزارش مختصر از CIDER — در 17 سپتامبر 1945، تنها چند هفته پس از تسلیم ژاپن که پایان جنگ جهانی دوم را رقم زد، یک نماینده کنگره از کانکتیکات سخنرانی کرد که به نظر می رسید حال و هوای یک کشور خسته از جنگ را تسخیر کند. کلر بوث لوس، نماینده کنگره، گفت که هر یک از قانونگذاران برای بازگرداندن سربازان به خانه “تحت فشار مداوم و فوق العاده از جانب اعضای نظامی و خانواده هایشان” بوده است.

میلیون‌ها مرد و زن آمریکایی که در چهار قاره پراکنده بودند، مرگبارترین درگیری در تاریخ بشر را تجربه کردند. اکنون زمان آن رسیده بود که بیشتر آنها به زندگی غیرنظامی بازگردند.

اما این فرآیند سریع نخواهد بود، بیشتر توسط کشتی انجام می شود، که بسته به محل استقرار ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد. با این حال، در طول این سفرها، جایی که اغلب کاری جز بازی ورق و شاید تأمل در سال‌های (و آسیب‌های روحی) جنگ وجود نداشت، گاهی اوقات اتفاق جالبی می‌افتاد.

کریس میلر، سرپرست وزارت دفاع ایالات متحده، توضیح داد: «آنها ممکن است 30 روز در یک کشتی جنگی بودند که در محاصره یکدیگر بودند و باید با هم روی مشکلات خود کار می کردند. “آنها متوجه شدند، “اوه، شاید من تنها کسی نیستم که این را پشت سر گذاشته ام.”

امروز، این بازگشت تدریجی به زندگی غیرنظامی، که روی این کشتی‌ها در میان جامعه‌ای از همتایان آغاز شد – و مصادف با دورانی بود که میزان خودکشی نظامی در پایین‌ترین حد خود قرار داشت – به‌طور چشمگیری با پیشرفت‌های مدرن در حمل‌ونقل تسریع شده است.

میلر، که در عملیات های جنگی در افغانستان در سال 2001 و عراق در سال 2003 و همچنین چندین استقرار بعدی خدمت کرد، افزود: “در مورد ناهماهنگی شناختی صحبت کنید.” “من استعفا دادم [the battlefield] در سوم جولای، 12 ساعت بعد در خانه ام برای آتش بازی نشسته ام. “تو برای زندگیت می جنگی” و بعد “اینجا با خانواده ام در خانه هستم.”

او افزود: «نمی‌توانستم تصور کنم اگر ساختار حمایتی را نداشتم… پس از بررسی‌های عملی، توضیحات و صحبت با مردم در مورد آن، چه کار باید انجام دهم».

طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) کهنه‌سربازان عموماً در معرض خطر بیشتری نسبت به جمعیت عادی هستند و به طور متوسط ​​روزانه 17 مورد خودکشی می‌میرند. بر اساس گزارش اخیر وزارت امور کهنه سربازان، میزان خودکشی آنها بیش از 57 درصد بیشتر از بزرگسالان غیر جانباز است. و در دو دهه اخیر، این مشکل به ویژه برجسته شده است.

بین سال‌های 2001 تا 2019، میزان خودکشی در میان جانبازان نزدیک به 36 درصد در مقایسه با افزایش 30 درصدی در جمعیت عمومی افزایش یافته است. در مجموع، تلفات نظامیان آمریکایی بر اثر خودکشی بسیار بیشتر از تعداد کشته‌شدگان آمریکایی در میدان‌های جنگ عراق، سوریه و افغانستان است.


به دنبال راهی برای جلوتر از هفته در فضای مجازی و فناوری هستید؟ ثبت نام برایگروه ابتکارات سایبرییک خبرنامه هفتگی برای باخبر شدن از بزرگترین عناوین سایبری و فناوری و آماده شدن برای هفته پیش رو. ثبت نامامروز.


یک پدیده پیچیده و اغلب چند وجهی، قرار گرفتن در معرض جنگ و در نتیجه شروع استرس پس از سانحه اغلب از مقصران اصلی خودکشی در جمعیت جانباز در نظر گرفته می شود. با این حال، در یک مطالعه گسترده که سوابق ارتش را از دهه 1840 تا 2017 تجزیه و تحلیل کرد، که در شبکه JAMA باز است و به طور گسترده به عنوان یکی از جامع ترین گزارش های خودکشی کهنه سربازان در تاریخ این کشور در نظر گرفته می شود، محققان نشان داده اند که خودکشی همیشه مستقیماً با مبارزه مرتبط نیست. شرح بعدی منتشر شده در مجله روانپزشکی جاما انجمن پزشکی آمریکا دریافتند که تلاش‌های خودکشی در واقع حول و حوش «زمان بازگشت به خانه و تغییر انتظار برای مدت زمان اعزام» به اوج خود رسیده است.

بررسی‌های بعدی نشان داد که در میان کسانی که برای بازگشت به خانه مشکل دارند، مراقبت‌های پزشکی بسته به موقعیت مکانی معمولاً کم است، در حالی که دسترسی به سلاح گرم اغلب در میان کهنه‌سربازان به طور کلی آسان است.

2023 جدا جامانظرسنجی از نزدیک به 40000 عضو خدمات نشان داد که بیش از 1 نفر از هر 3 عضو خدماتی که در TRICARE (برنامه مراقبت بهداشتی نظامی) در مناطقی زندگی می کردند که روانپزشکان نظامی یا غیرنظامی نداشتند یا تعداد بسیار کمی داشتند. این مطالعه خاطرنشان کرد: «منافع در جوامع کم درآمد با نابرابری درآمد بالا و جوامع روستایی، به احتمال زیاد کمبود روانپزشک را تجربه می‌کنند».

در عین حال، جانبازان، به ویژه در جوامع روستایی، به طور حکایتی، انزوای اجتماعی، از دست دادن ماموریت و فقدان شبکه های همسالان را از عوامل اصلی بیماری های روانی مانند اضطراب و افسردگی می دانند.

این عوامل به وضوح در مورد مایکل کارمایکل، نیروهای ویژه CW4 (Ret.) صدق می کند، که قبل از بازنشستگی از گروه 5 نیروی ویژه (A) در دسامبر 2015، چندین تور در افغانستان، عراق، سوریه و جاهای دیگر انجام داد.

او در مصاحبه ای گفت: من واقعاً اضطراب داشتم خلاصه رمز. وقتی تلفنم زنگ خورد، حتی نمی‌خواستم ببینم کیست، چون نمی‌خواستم جوابش را بدهم.»

این بومی مونتانا با حقوق بازنشستگی نظامی در یک قایق خانگی در کنتاکی زندگی می کرد. با این حال، پس از آخرین اعزام خود، او خود را به عنوان یک کشش درونی توصیف کرد.

او گفت: «شما هویت خود را از دست می دهید. “شما هدف خود را از دست می دهید و… دیگر عضوی از یک تیم نیستید.”

کارمایکل که اکنون بنیانگذار و رئیس این سازمان غیرانتفاعی است، افزود: “در نهایت همسایگان من متوجه شدند.” با دامپزشک چک کنید برنامه – سازمانی که هیئت مدیره آن شامل وزیر دفاع سابق میلر است – طراحی شده برای ایجاد گروه های حمایت همتا برای جانبازان با استفاده از مدل های حمایتی مشابه الکلی های گمنام (AA).


Cipher Brief میزبان جلسات توجیهی در سطح کارشناسی در مورد مسائل امنیت ملی استمشترک + اعضاکه به ایجاد زمینه پیرامون مسائل امنیت ملی امروزی و معنای آنها برای تجارت کمک می کند. وضعیت خود را به ارتقا دهیدمشترک +امروز.


“من آنجا نبودم [community] بیشتر حلقه بزنید.»

پس از آن، چند نفر از همسایه هایش در خانه اش توقف کردند.

کارمایکل به یاد می آورد: «آخرین باری که دوش گرفتی کی بود؟» “بو می کنی. اینجا را تمیز می کنی؟”

او توضیح داد: «عشق سختی بود. اما پس از آن عشق، عشق نیز وجود داشت. و آنها مرا به دریاچه می بردند و ما برای ناهار به یک کشتی تفریحی با قایق پانتونی می رفتیم. و این عالی بود این یک رابطه معنی دار و معمولی بود.»

کارمایکل توضیح داد که این احساس اجتماعی، مبنای تلاش‌های گسترده‌تر شریک او برای پیشگیری از خودکشی شده است، روشی که توسط تحقیقات رو به رشدی پشتیبانی می‌شود.

در واقع، یک مطالعه در سال 2015 منتشر شده در انتشارات دانشگاه آکسفورد مزایای برنامه های حمایت شده توسط همتایان برای کاهش اثرات خودکشی در جانبازان، از جمله “حمایت اجتماعی، هدف و معنا، عادی سازی علائم، و امید و مزایای درمانی” را آشکار کرد.

این گزارش همچنین نشان داد که جانبازان راه‌هایی را تشخیص می‌دهند که «حمایت همتایان می‌تواند با افزایش شروع درمان و تبعیت از درمان و حمایت از استفاده مداوم از مهارت‌ها پس از پایان، مکمل روان‌درمانی برای PTSD باشد».

وزیر سابق میلر خاطرنشان کرد: «این باید محلی باشد. «این باید مبتنی بر جامعه باشد. نه از بالا به پایین [approach]”


اگر شما یا کسی که می شناسید در بحران هستید، با خط ملی پیشگیری از خودکشی به شماره 8255-273-800 تماس بگیرید، HOME را به 741741 پیامک کنید..

اخبار، تحلیل ها و نظریات امنیت ملی به رهبری کارشناسان را در ادامه مطلب بخوانید خلاصه رمز زیرا امنیت ملی کار همه است

The post نگاهی دقیق تر به پیشگیری از خودکشی کهنه سربازان اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.