منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • نیروهای موثر و انقلابی به خاطر فشار برخی افراد صحنه را ترک نکنند

نیروهای موثر و انقلابی به خاطر فشار برخی افراد صحنه را ترک نکنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نیروهای موثر و انقلابی به خاطر فشار برخی افراد صحنه را ترک نکنند

نماینده ولی فقیه در استان همدان بیان کرد: در تغییر مدیران باید منافع مردم تامین شود و نیروهای موثر و انقلابی با فشار برخی افراد صحنه را ترک نکنند.

به گزارش اخبار روز، آیت الله شعبانی مستق امروز در خطبه های دینی و سیاسی جمعه با اشاره به عزل و نصب مدیران در استان همدان، اظهار داشت: افرادی که با فشارهای سیاسی دخالت می کنند و به دنبال اهداف هستند، از این خطبه اعلام می کنم که مراقب باشید و مردم متوجه خواهند شد که چه کار می کنند.

وی خواستار مجازات بدون تسامح و قاطعیت عاملان مسمومیت دختران و ناامنی در مدارس شد و افزود: دشمنان مدام در حال برنامه ریزی برای حمله به کشور ما هستند و می خواهند با برهم زدن امنیت روانی جامعه منافع خود را تامین کنند.

آیت الله شعبانی مستق با قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج)، شورای تامین، گروه های نظارتی و امنیتی در گروه اجرایی، گفت: این اقدام یک اقدام ناجوانمردانه و غیرانسانی بود و این اتفاقات نشان می دهد کسانی که مخالف هستند. نظام اسلامی و تضعیف نظام.آنها به فکر مردم ایران به خصوص زن و آزادی زن نیستند و برای تهمت زدن و لطمه زدن به دینداری مردم دست به هر کاری می زنند.

امام جمعه همدان افزود: این افراد دختران را آزار می دهند و ادعا می کنند که رژیم علیه دختران جنگ شیمیایی را آغاز کرده است که ادعایی مضحک است.

وی بیان کرد: انتظار مردم این است که سرنخ ها شناسایی و امنیت به خانواده ها بازگردد و البته والدین نیز باید مراقب فرزندان خود باشند.