منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی است/ مردم فامینین ولایت مدار و حامی انقلاب هستند

نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی است/ مردم فامینین ولایت مدار و حامی انقلاب هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی است/ مردم فامینین ولایت مدار و حامی انقلاب هستند

مدیر کل حراست استان همدان در مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست استان که صبح امروز برگزار شد، نیروی انسانی را بالاترین سرمایه هر سازمانی دانست که باید به خوبی از آن محافظت شود.

به گزارش خبر روز، رضا رحیمی در این مراسم که با حضور استاندار و کارکنان در استان فامینین برگزار شد؛ وی گفت: گذرت در تلاش است تا مسولان را در جهت خدمت رسانی به مردم یاری رساند و زمینه ساز خدمت رسانی به مردم باشد و در این مسیر صدیقی مشاور مدیر و مورد اعتمادترین فرد مجموعه است.

مدیرکل حراست استانداری با یادآوری تلاش های استاندار همدان برای مدیریت بحران آب، تصریح کرد: اقدامات بزرگی در این زمینه از سوی مدیریت استانداری انجام شده است که باید تکرار و یادآوری شود.

وی با تاکید بر جهاد برای تبیین خاطرنشان کرد: همه کارمندان دولت می توانند اخبار مثبتی را در جامعه بیان کنند چرا که خدمات شایسته ای ارائه کرده اند که البته می توانیم در خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف از این شاخص ها جلوتر باشیم.

وی افزود: جهاد تبیین وظیفه همه است و باید به مردم گفت که از انقلاب چه شده است.

فرماندار شهرستان فامینین در این مراسم خدمت به مردم فامینین را توفیق ارزشمندی دانست و گفت: مردم شهرستان فامینین ولایتمدار و ارزشی هستند و پشتیبان انقلاب هستند و خدمت به این مردم کار سختی نیست.

صمد جلیلوند افزود: فامینین با حمایت مردم در جهت تحول گام برمی دارد و در این روند امنیت و فضای آرام نیاز است.

در این مراسم به پاس زحمات سیدمهدی سیادت در دوران تصدی حراست، وحید رشیدی به عنوان مسئول حراست استانداری معرفی شد.