منو سایت

همدان بهترین فرصت سرمایه گذاری پایگاه خبری تحلیلی روز

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
همدان بهترین فرصت سرمایه گذاری پایگاه خبری تحلیلی روز

مدیر کل صمت گفت: همدان بهترین فرصت سرمایه گذاری است.

من گزارش میدم روزنامه، احمد شانیان در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن به برخی از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان همدان اشاره کرد و گفت: در این مدت 200 پروانه بهره برداری صادر شده که کار بزرگی محسوب می شود.

وی با اشاره به فعالیت 1200 واحد صنعتی و معدنی در استان افزود: با تلاش استاندار همدان در این مدت 100 واحد راکد و تعطیل شده به چرخه تولید بازگشته اند که این نشان از نشاط صنعتی در استان همدان.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان از آغاز به کار 26 طرح اثرگذار در استان خبر داد و گفت: این پروژه ها در حال ساخت هستند و بدون شک بهره برداری از آنها تاثیر بسزایی در رشد تولید در این منطقه خواهد داشت.

وی از دیگر دستاوردهای استان شانیانگ به کسب رتبه پنجم کارگروه تسهیل در ارزیابی های کشوری اشاره کرد و افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان توانست در حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران دارای عملکرد موثری باشد. 90 جلسه و 400 مصوبه.

افزایش 200 درصدی صادرات و برگزاری 2 مناقصه معدنی پس از چند سال توقف از دیگر مواردی بود که مدیرکل استان همدان تشریح کرد.

وی خاطرنشان کرد: استان همدان با حمایت دولت اکنون بهترین مکان و فرصت برای سرمایه گذاری است.

مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت معدن با حضور جمع کثیری از تولیدکنندگان، صنعتگران و فعالان اقتصادی استان همدان، مسئولان استانی و کشوری در هتل بین المللی بابا طاهر برگزار شد.