منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • همزمان با کل کشور؛ اجرای طرح ملی کاتالوگ الکترونیکی در همدان

همزمان با کل کشور؛ اجرای طرح ملی کاتالوگ الکترونیکی در همدان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آماده سازی و اجرای کامل زیرساخت ها برای اجرای طرح فهرست کالاهای الکترونیکی در استان به زودی خبر داد.

من گزارش میدم روزنامهیوسف شعبانی با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح ملی کالابرگ الکترونیک پس از اجرای موفقیت آمیز در 4 استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان به زودی در کل کشور آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این طرح مردم می توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی مجهز به بارکدخوان و متصل به سامانه از لیست محصولات الکترونیکی خود استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان وی بیان کرد: بدر این طرح امکان خرید اعتباری 10 کالای ضروری تا سقف یارانه خانوار یک ماه زودتر از موعد واریز نقدی وجود دارد.

شعبانی خاطرنشان کرد: فروشندگان مواد غذایی، لبنیات، پروتئین و فروشگاه های زنجیره ای و استفاده از اعتبار کاملا اختیاری است و از طریق تمامی کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار انجام می شود.

وی گفت: برای محصولات مشمول طرح الزامی برای خرید برند خاصی وجود ندارد و مردم می توانند از گروه های کالایی اعلام شده هر برند خرید خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است خانوارهای دریافت کننده یارانه می توانند با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری، میزان اعتبار، لیست کالاها و فروشگاه های درج شده در کاتالوگ الکترونیکی ملی را مشاهده کنند. #28*788* یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir بازدید کنید.

به طور همزمان با کل کشور نوشته شده است. اجرای طرح ملی الکترونیک کالابرگ در همدان appeared first on پایگاه خبری تحلیلی خبری روز. به نظر می رسد.