منو سایت

وجود فضایی صمیمی در شهر بهار آینده روشنی را نوید می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
وجود فضایی صمیمی در شهر بهار آینده روشنی را نوید می دهد

فرماندار شهرستان بهار گفت: وجود فضایی دوستانه همراه با اعتماد و حسن نیت در شهرستان بهار نویدبخش آینده ای روشن برای این شهرستان است..

به گزارش اخبار روز، روح الله نباتی در نشست معتمدین، نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان گفت: این همدلی و صمیمیت بسیاری از مشکلات شهرستان و بهره وری بالای نیروها و امکانات موجود را حل کرده است.

وی با بیان اینکه مردم از خادمان خود انتظار تلاش و جهاد دارند، گفت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای حل مسائل و مشکلات انجام داده و بخشی از مشکلاتی که از سال های گذشته بر حوزه کاری شهرستان سایه افکنده بود، برطرف شده است. .

این مسئول با اشاره به نقش تعیین کننده شهرستان بهار در عرصه های مختلف گفت: شهرستان بهار از نظر پوشش بیمه ای صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر رتبه اول استان و رتبه برتر در برف روبی توسط شهرداری بهار و بالاترین رتبه هیئت مدیره بهار را کسب کرد. آموزش و پرورش نشان دهنده کار و تلاش در این شهر است.

مقام ارشد دولتي شهرستان بهار گفت: با توجه به رويكرد دولت در زمينه تامين زيرساخت ها، دوراهي شهيد زارعي كه طي سال هاي اخير نيمه تمام شده بود، با كلنگ زني به بهره برداري رسيد.

نباتی احداث درمانگاه بیمه اجتماعی را یکی از خواسته های مردم شهرستان دانست و گفت: این درمانگاه با تلاش همه مسئولان به بهره برداری رسید و آماده خدمت رسانی به مردم شریف بهار و همچنین در سطح شهر، پروژه های نیمه تمام».

روح الله نباتی کاهش قابل توجه انتشار بوی نامطبوع از واحدهای آلاینده شهرک صنعتی بهاران را یکی از موفقیت ها دانست و گفت: واحدهای صنعتی آلاینده برای ایجاد آسایش برای مردم ناگزیر به نصب تجهیزات و دورگردهای لازم شدند. بازدیدهای ساعتی از کارخانه ها ادامه یافت.

وی در پاسخ به اختلاف نظر مسئولان گفت: من به شخصه با هیچکس اختلافی ندارم، ما سربازان ملت و نظام هستیم، تنها دغدغه من کار بوده و هست، در حالی که خادم مردم شهرستان بهار هستم. تلاش خود را صرف خدمت خواهم کرد. من به مردم شهر نشان می دهم. وی افزود: سعی شده تا حد امکان جلسات محلی در دستور کار ادارات قرار گیرد و برای ارتباط دو سویه با مردم و رفع مشکلات، میز خدمت در مناسبت های مختلف در شهرستان ایجاد کرده ایم. . .

فرماندار شهرستان بهار با تاکید بر گسترش گلخانه ها در شهرستان بهار گفت: سیاست وزارت جهاد کشاورزی تجمیع گلخانه ها است و راه اندازی 4 مجتمع گلخانه ای به مساحت 200 هکتار در شهرستان بهار مصوب شده و زیرساخت ها در حال انجام است. در این راستا تهیه شده است.

نباتی تصریح کرد: قرار گرفتن شهر بهار در مسیر گردشگری می تواند زمینه را برای جذب سرمایه گذار فراهم کند و با جذب سرمایه گذار و ایجاد خدمات جانبی و اجتماعی می توان از طول عمر مسافران و آبادانی شهر حمایت کرد.

وی کمبود زمین دولتی و کیفیت اراضی کشاورزی اطراف شهرستان را از مشکلات تامین زمین مسکن ملی عنوان کرد و گفت: در سال های اخیر زمین دولتی در شهرستان بهار خریداری نشده و این امر مشکلاتی را در تامین زمین برای مسکن ملی ایجاد کرده است. مسکن ملی.”

این مسئول به طرح مجموعه شهر همدان اشاره کرد و گفت: طرح مجموعه شهر همدان از سال های اخیر تصویب شده و ابلاغیه مجموعه شهر استقلال شهر بهار را لغو نمی کند و در هر صورت امکان پذیر نیست. پیوستن شهرستان بهار به شهر دیگری و شهرستان بهار دارای قدرت سیاسی مستقل است و مستقل خواهد ماند.

فرماندار بهار خواستار توجه کشاورزان به کشت فراسرزمینی شد و گفت: کشت فراسرزمینی یکی از راه های رفع مشکل کم آبی است و کشاورزان با توجه به اقلیم، خاک حاصلخیز و شرایط آب و هوایی می توانند از ظرفیت کشورهای دوست و همسایه بهره مند شوند.