منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • وزارت تعاون: فاز جدید طرح «کاتالوگ الکترونیک» از 23 خرداد اجرا می شود.

وزارت تعاون: فاز جدید طرح «کاتالوگ الکترونیک» از 23 خرداد اجرا می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
وزارت تعاون: فاز جدید طرح «کاتالوگ الکترونیک» از 23 خرداد اجرا می شود.

فاز جدید طرح ملی الکترونیک کالابرگ از 22 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی دهک اول تا سوم اجرا می شود.

من گزارش میدم روزنامه به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در متن این اطلاعیه آمده است: با توجه به تعهد دولت مردم به حمایت از اقشار کم درآمد، اجرای فاز جدید صورتحساب الکترونیکی ملی. طرح خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از 22 خرداد آغاز می شود و خانوارها می توانند یک ماه زودتر از پرداخت یارانه از اعتبار خود استفاده کنند.

در این مرحله برای حمایت از دهک های اول تا سوم یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی 20 درصد افزایش می یابد و تمامی مشمولان طرح می توانند به صورت اختیاری از کاتالوگ الکترونیکی استفاده کنند.

در این طرح کارت جدیدی صادر نمی شود، تمامی کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار در طرح الکترونیک کالابرگ قابل استفاده است و شرط استفاده از افزایش اعتبار کالابرگ خرید بیش از 70 درصدی است. یارانه ای معادل 320000 تومان برای هر نفر.

شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، شکر، حبوبات و گوشت گاو منجمد 11 مورد اصلی در طرح ملی الکترونیک کالابرگ است.

6 فروشگاه زنجیره ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و بارکد خوان در شهرهای کوچک و روستاها برای فروشندگان نصب می شود تا امکان دسترسی مردم و امکان استفاده عمومی از کالاهای الکترونیکی فراهم شود.

تمامی خانوارهای مشمول یارانه می توانند با نصب برنامه شبکه اعتباری شما و یا با شماره تلفن 1463*500* از مانده اعتبار خود مطلع شوند.