منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • پوتین با جدی‌ترین تهدید برای قدرت مواجه است، زیرا گزارش‌ها از پیشروی‌های شورشیان در حال افزایش است

پوتین با جدی‌ترین تهدید برای قدرت مواجه است، زیرا گزارش‌ها از پیشروی‌های شورشیان در حال افزایش است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
پوتین با جدی‌ترین تهدید برای قدرت مواجه است، زیرا گزارش‌ها از پیشروی‌های شورشیان در حال افزایش است

گزارش مختصر CIPHER – ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در یک سخنرانی کوتاه خطاب به ملت، با یادآوری انقلاب 1917 روسیه، ضمن یادآوری جنبش‌های اخیر در روسیه توسط یوگنی پریگوژین، رهبر گروه واگنر و هزاران مزدور تحت رهبری او، قول داد که «اجازه جنگ داخلی را ندهد». خیانت از درون».

پوتین در یک سخنرانی تلویزیونی با اشاره به انقلابی چند صد ساله که تزار نیکلاس دوم را سرنگون کرد، گفت: «این همان ضربه‌ای بود که روسیه در سال 1917 زمانی که کشور وارد جنگ جهانی اول شد، احساس کرد، اما پیروزی از آن ربوده شد». ما اجازه نخواهیم داد که این دوباره تکرار شود.»

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post پوتین با جدی‌ترین تهدید برای قدرت مواجه می‌شود، زیرا گزارش‌ها از پیشروی‌های شورشیان در حال افزایش است اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.