منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • پیشرفت فیزیکی 80 درصدی فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان

پیشرفت فیزیکی 80 درصدی فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
پیشرفت فیزیکی 80 درصدی فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان

رئیس پارک علم و فناوری همدان از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان خبر داد.

به گزارش اخبار روز، مجید کزازی در بازدید استاندار همدان از فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان گفت: فاز اول ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان به مساحت . 5800 متر مربع در سال 1397 افتتاح شد و اکنون محل استقرار واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان است.

وی از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی فاز دوم ساختمان اصلی پارک علم و فناوری همدان به مساحت 4200 مترمربع خبر داد و افزود: برای تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن در مجموع 390 هزار میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است. مورد نیاز است که مبلغ وام حدود 223 هزار میلیون ریال برای فضای فیزیکی و 167 هزار میلیون ریال برای تجهیزات ساختمانی است.

رئیس پارک علم و فناوری همدان تصریح کرد: در حال حاضر 1000 متر مربع از فاز دوم این ساختمان آماده افتتاح و بهره برداری است و با توجه به اینکه در سفر ریاست جمهوری سال گذشته به استان 30 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد. تکمیل فاز دوم این ساختمان اعتبار به موقع 3200 مترمربع باقی مانده نیز تا ابتدای سال تکمیل و افتتاح می شود.

کزازی افزود: یکی از نیازها و دغدغه های اصلی واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان فضای استقرار به ویژه محوطه کارگاهی است که خوشبختانه در فاز دوم ساختمان پارک علاوه بر محل استقرار، 11 مورد تخصصی نیز وجود دارد. کارگاه‌ها، رستوران، نمازخانه، آمفی‌تئاتر، سالن اجتماعات و فضای هم‌کاری مشترک با ظرفیت کافی طراحی شده است تا در صورت تامین اعتبارات لازم ظرف یک دهه آینده تکمیل و راه‌اندازی شود.

لازم به ذکر است: در پایان این بازدید استاندار همدان به همراه معاونین خود با خدمات و فعالیت های پارک علم و فناوری همدان آشنا شد و از نزدیک از محصولات فناورانه پارک علم و فناوری همدان بازدید کرد.