منو سایت

کینه توزی از حبیب حرم باعث شایعه سازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
کینه توزی از حبیب حرم باعث شایعه سازی شد

فرماندهی انصارالحسین (علیه السلام) فرماندهی یاغیان 88 ناشی از نفرت آنها از حبیب حرم بود.

فرمانده انصارالحسین علیه السلام در گفتگو با روزنامه، وی گفت: اگر بخواهیم چند نمونه از آیه شریفه والذین جاهدوا فینا و نهدینهم سبلانه بیاوریم، قطعاً شهید حمدانی یکی از آن مصادیق است و بعد از آن برای رفع شر باطن و ظاهر زحمات زیادی کشیده است. دشمنانی از کشور ما و شایستگی های ارزنده ای از خود بر جای گذاشتند که از جمله آنها مبارزه با گروهک های ضد انقلاب و آزادی کردستان است.

سردار مجیدی گفت: با شروع جنگ تحمیلی همیشه در دسترس جنگ بود و در اکثر عملیات ها نقش بسزایی داشت و نقش وی پس از دفاع مقدس نیز در خنثی سازی شورش ها به ویژه قیام بسیار مهم بود. از 88.
وی افزود: شهید حمدانی در فتنه 88 مسئولیت لشکر محمد رسول الله را بر عهده داشت و تهران را به 50 قسمت تقسیم کرد و با سازماندهی بسیار قوی و خوب خود تمامی نقشه های شورشیان را نقش بر آب کرد.

مجیدی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات مهم ثبت شده در آرشیو وی، حفاظت از حرم آل الله و انهدام داعش بود.

سردار مجیدی افزود: طبیعی است که فتنه گران با خباثت و کینه توزی از فتنه 88 و انهدام داعش برای تامین منافع اربابان خود اظهارات کذب داشته باشند و به آنها و جمهوری اسلامی ایران دروغ نسبت دهند، اما آنها باید بدانند که از خون آنها هزاران رهبر همدانی روییده اند که هر لحظه حاضرند برای انقلاب و کشور جان بدهند و شورشیان را ساکت کنند.