منو سایت

گذر از فتنه 88 بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
گذر از فتنه 88 بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

فرماندار کبودراهنگ در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: عبور از فتنه 88 بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبر روز، مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبود درهنگ در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه آن شهرستان اظهار داشت: رهبری و ایثار سردار سلیمانی باید الگویی برای همه مسئولان کشور باشد. خدمت به مردم

وی با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان علیه ملت ایران در مقاطع زمانی مختلف، افزود: دشمنان ما پیشرفت ملت ایران را در همه زمان ها دیده اند، احساس خطر کرده اند و توطئه های متعددی را علیه مردم و نظام ما آغاز کرده اند.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ با اشاره به حماسه 18 آذر 87 و بصیرت سیاسی مردم ایران افزود: 18 آذر روز همبستگی و روزی است که ملت ایران اسلامی نشان دادند که همراه و پشتیبان ولایت هستند. و انقلاب اسلامی

گلمی در خصوص اتفاقات سال 1387 و موضوع انتخابات گفت: شکست مفتضحانه و رسانه ای دشمن در تشویق مردم به عدم حضور در انتخابات 87 باعث شد تا برای جبران این ناکامی دست به توطئه بزنند.

وی در تشریح خسارت فتنه 88 گفت: اگر میزان خسارت فتنه 88 را برآورد کنیم کمتر از خسارت جنگ تحمیلی نیست و غلبه بر این فتنه بزرگ یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

فرماندار کبودراهنگ با گلایه از سکوت نخبگان در قیام های مختلف خاطرنشان کرد: برخی نخبگان جاهل در قیام 88 سکوت کردند و امروز نیز برخی از آنها در میدان جنگ ترکیبی دشمن سکوت کرده و منفعل هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز دشمن در عرصه جنگ ترکیبی به این فکر می کند که مردم را ناامید کند و دشمن به هر طریقی به جنگ ما آمده است.