منو سایت

گفتمان انقلاب اسلامی در حمایت از اسلام و انقلاب بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
گفتمان انقلاب اسلامی در حمایت از اسلام و انقلاب بود

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان گفت: حماسه ماندگار یوم الله 9 شکوه حضور انقلابی مردم ایران و گفتمان انقلاب اسلامی در حمایت از اسلام و انقلاب بود.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام علی حسنی اظهار داشت: ملت بزرگ و فهیم ایران با حضور آگاهانه و مقتدرانه خود در تاریخ 18 آذر 1397 با آرمان های امام عزیز و انقلاب اسلامی در حمایت از انقلاب اسلامی بیعت کردند. نظام اسلامی و اصل ولایت.

وی تصریح کرد: پیام حضور چشمگیر مردم در 18 آذر پیام استکبار و دشمنان داخلی و خارجی، پیام قدرت ایمان بود که در نوع خود بی نظیر و الهام بخش مسلمانان جهان است. مقابله با استکبار آشوبگران حسنی با اشاره به بصیرت مردم عزیز ایران گفت: حضور حماسی مردم در 18 دی یکی از سرمایه های معنوی جمهوری اسلامی ایران در برابر جنگ ترکیبی دشمن بود که نشات گرفته از بصیرت ما بود. مردم و در تاریخ ماندند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان گفت: تجربه به دست آمده از فتنه 88 ما را به این امر رساند که باید در مقابل جنگ ترکیبی دشمن هوشمندانه عمل کنیم و جهاد را در دستور کار خود قرار دهیم و بدانیم که وقتی دشمن در حال حمله است. تمام توان او، خود انصار و استفاده از انواع روش ها در پیش روی ماست و غرض باطنی نیز وجود دارد.

حسنی با اشاره به اهداف دشمن در جنگ ترکیبی گفت: از جمله این اهداف حمله به جایگاه رهبری است و برای رسیدن به این هدف از تمام توان رسانه ای خود برای وارونه نشان دادن واقعیات استفاده می کند.

وی بر اهمیت جهاد تبیین تاکید کرد و گفت: رسالت سخت جوانان متدین و انقلابی ما در این برهه، جهاد تبیین است که با ارائه صحیح واقعیات اتفاق می افتد و از سوی دیگر مسئولان فرهنگی کشور. همچنین باید با مدیریت صحیح فضای مجازی از انحراف و تخریب بنیان خانواده جلوگیری کرد.