منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • یک مقام ارشد وزارت دفاع می گوید، پنتاگون به بودجه واقعی نیاز دارد، نه راه حل های توقف

یک مقام ارشد وزارت دفاع می گوید، پنتاگون به بودجه واقعی نیاز دارد، نه راه حل های توقف

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
یک مقام ارشد وزارت دفاع می گوید، پنتاگون به بودجه واقعی نیاز دارد، نه راه حل های توقف

گزارش مختصر CIPHER – در حالی که رئیس جمهور جو بایدن و قانونگذاران ارشد جمهوری خواه در این هفته به امید جلوگیری از تعطیلی تاریخی دولت نشستند، یک مقام ارشد پنتاگون گفت نگرانی اصلی این است که کنگره بودجه ای را تصویب نکند و در عوض ادامه قطعنامه را انتخاب کند.

فرانک کندال، وزیر نیروی هوایی ایالات متحده، روز سه شنبه در جمع حضار در بورس آش کارتر در واشنگتن دی سی گفت: “من نمی توانم در مقابل هیچ گروهی بایستم و در مورد ادامه قطعنامه ها و آسیب رساندن آنها به وزارتخانه صحبت نکنم.” اکنون، [we’re] ورود به دنیایی که در آن باید منتظر باشیم تا کنگره قبل از اینکه بتوانیم در بسیاری از این برنامه ها به جلو برویم.

در حالی که پنتاگون قصد دارد هواپیماهای پیشرفته را تحویل و توسعه دهد، کندال گفت که تمرکز وزارتخانه همچنین مستلزم برنامه‌ریزی بودجه بلندمدت قابل اعتماد است، برخلاف اقدامات موقت، در بحبوحه تلاش‌ها برای آماده شدن برای طیف وسیعی از خطرات امنیتی، از جمله رشد سایبری و فضایی چین. تهدیدها

او گفت که مقامات نظامی چین “به این فکر می کنند که ما قرار است در آینده چه کاری انجام دهیم و سعی می کنند قبل از اینکه آن را وارد میدان کنیم، چیزهایی برای مقابله با آن ایجاد کنند.” ما باید سریع عمل کنیم.»


به دنبال راهی برای جلوتر از هفته در فضای مجازی و فناوری هستید؟ ثبت نام برایگروه ابتکارات سایبرییک خبرنامه هفتگی برای باخبر شدن از بزرگترین عناوین سایبری و فناوری و آماده شدن برای هفته پیش رو. ثبت نامامروز


قطعنامه های مستمر (CRs) تصمیمات موقتی رایج و رایجی هستند که برای حفظ موقت سطوح فعلی بودجه فدرال طراحی شده اند. آنها زمان بیشتری را برای مذاکرات در مورد برنامه های هزینه های بلندمدت فراهم می کنند و به واقعیتی تبدیل شده اند که پنتاگون در بیشتر دو دهه گذشته با آن سر و کار داشته است.

از سال مالی 2000، کنگره تنها 6 بار اعتبارات دفاعی را به موقع تصویب کرده است، آخرین بار در سال 2019. سیموس دانیلز، یکی از همکاران تحلیل بودجه دفاعی در برنامه امنیت بین‌الملل در مرکز تحقیقات گفت: «وزارت دفاع به آن عادت کرده است. مطالعات استراتژیک و بین المللی. “شروع با CR عجیب نیست.”

دنیلز گفت خلاصه رمززمانی که در ماه دسامبر وارد CR های بلندمدت می شویم، تأثیرات جدی بر چگونگی آن می بینیم [Defense] بخش کار می کند.”

در سال 2017 و 2018 اعتبارات تا بهار تصویب نشد.

دانیلز افزود: «این جایی است که لاستیک به جاده برخورد می کند. “چون شما برنامه هایی دارید که در حال برنامه ریزی برای افزایش بودجه هستند. و از آن جلوگیری خواهد شد.»

این نوع تأخیرها، در بحبوحه درگیری‌های فزاینده در اروپا و تهدیدات نوظهور چین، همچنان یکی از نگرانی‌های اصلی پنتاگون است.


این دیگر فقط برای رئیس جمهور نیست. آیا شما گزارش روزانه امنیت ملی خود را دریافت می کنید؟ مشترکین+اعضا به مجموعه مختصر منبع باز روزانه دسترسی انحصاری دارند و شما را از رویدادهای جهانی که بر امنیت ملی تأثیر می گذارند مطلع می کند. ارزشش را دارد که مشترک+عضو باشید.


وزیر کندال روز سه‌شنبه با اشاره به قابلیت‌های جنگ الکترونیک و فضای سایبری و همچنین از راه دور خاطرنشان کرد: «حدود ده‌ها پرتاب جدید در بودجه سال مالی 24 (درخواست) و حداقل 20 مورد در مجموع وجود دارد که بودجه را افزایش داده است. تسلیحات و سایر فناوری‌ها مقامات پنتاگون امیدوارند توسعه بیشتری پیدا کنند. من واقعاً سخت کار می‌کنم تا کنگره را وادار به پیشبرد این موارد کنم.»

در سال 2021، دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده گزارشی را برای بررسی تأثیرات CR تهیه کرد، که بخشی از آن به دلیل هشدارهای وزارت دفاع مبنی بر اینکه «توانایی آژانس در پرداخت برای کالاها یا خدمات را به تأخیر می اندازد و ممکن است منجر به وظایف اداری تکراری یا برنامه ریزی تدریجی شود» را برانگیخت.

GAO دریافت که در حالی که پنتاگون تدابیری را برای کاهش اثرات CR اتخاذ کرده است، شیوه‌های استخدام غیرنظامیان با این وجود کند شده است، با این استدلال که مقامات برنامه‌ریزی نظامی عموماً به‌جای برنامه‌ریزی مبتنی بر نتایج مهندسی و نتایج آزمایش، به سمت «جلوگیری از ریسک تأمین مالی» تغییر کرده است. ‘.

در حالی که ایالات متحده با چشم انداز یک ورشکستگی بی سابقه در میان بن بست در مورد افزایش سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری آمریکا مواجه است، کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، گفت که اتاق او افزایش سقف را بدون کاهش قابل توجه کسری هزینه ها تایید نخواهد کرد. بیش از یک دهه قبل از آن، بن بست مشابهی باعث شد تا استاندارد اند پورز رتبه اعتباری ایالات متحده را قبل از دستیابی به توافق به AA+ از AAA کاهش دهد. در واقع، قانونگذاران در 13 سال گذشته حداقل 10 بار در چنین رقابت هایی شرکت کرده اند.

اقتصاددانان می گویند ورشکستگی این بار احتمالاً اقتصاد ایالات متحده را وارد رکود خواهد کرد، نرخ وام ایالات متحده را برای همیشه افزایش می دهد و پرداخت به کارگران غیرنظامی فدرال، از جمله 1.4 میلیون پرسنل نظامی فعال کشور را به تاخیر می اندازد.

توسط دیوید آریوستو، معاون سردبیر Cipher Brief


Cipher Brief میزبان جلسات توجیهی در سطح کارشناسی در مورد مسائل امنیت ملی استمشترک + اعضاکه به ایجاد زمینه پیرامون مسائل امنیت ملی امروزی و معنای آنها برای تجارت کمک می کند. وضعیت خود را به ارتقا دهیدمشترک +امروز.

یک مقام ارشد وزارت دفاع می گوید اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد، پنتاگون به بودجه واقعی نیاز دارد، نه راه حل های توقف.