منو سایت

۱۱۵ واحد تولیدی راکد در استان به چرخه تولید بازگشتند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
۱۱۵ واحد تولیدی راکد در استان به چرخه تولید بازگشتند

استاندار همدان گفت: بر اساس سیاست های انجام شده پس از آغاز به کار دولت سیزدهم، 115 واحد تولیدی و صنعتی راکد در این استان به چرخه تولید بازگشته اند و با تلاش سایر واحدهای راکد نیز وارد عرصه تولید می شوند. چرخه .

به گزارش دیلی نیوز، علیرضا قاسمی فرزاد وی روز سه شنبه در شورای اداری استان همدان افزود: در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت سیزدهم به استان همدان (مرداد امسال) اعتبارات مناسب زیادی در حوزه های مختلف به استان داده شد و بخشی از آن توزیع شده است.

وی بیان کرد: پیگیری های لازم برای تامین اعتبار برای سفر رئیس جمهور در اولویت است و هر چه سریعتر این طرح اجرا شود، اعتبارات بیشتری آزاد می شود.

قاسمی فرزاد بیان کرد: با پیگیری های انجام شده اعتبارات مناسبی در حوزه وزارت نفت به استان اعطا و موافقت نامه هایی در این زمینه برای ابلاغ صادر شد.

وی خطاب به مدیران کل دستگاه های اجرایی استان همدان گفت: باید از ظرفیت های اقتصادی موجود برای جذب اعتبارات ملی، اجرای طرح ها و برنامه ها استفاده شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه دشمن با طمع و سوء استفاده از شرایط موجود به دنبال ضربه زدن به کشور است، تاکید کرد: برای جلوگیری از آسیب، دستگاه های اجرایی سلف سرویس، نظارت هوشمند، گشت شبانه تأسیسات و مسائل مربوط به استقرار حوزه پدافندی. در دستور کار خود هستند.

وی با تاکید بر احترام به مشتریان تصریح کرد: یکی از موارد شکایت انبوه برخورد کارکنان و کارکنان در برخی ادارات با یکدیگر است و برای جلوگیری از این امر احترام به مشتریان و برخورد مناسب با مشتریان در دستور کار قرار گرفته است. قدرت مردم .

قاسمی فرزاد با بیان اینکه نباید باعث دلسردی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران شویم، اظهار داشت: مدیران باید الگو باشند و در جشنواره شهید رجایی سال آینده به عنوان مدیران نمونه معرفی شوند.