منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • 14 هزار میلیارد تومان اعتبار سفر هیئت دولت به استان همدان است

14 هزار میلیارد تومان اعتبار سفر هیئت دولت به استان همدان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
14 هزار میلیارد تومان اعتبار سفر هیئت دولت به استان همدان است

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: 14 هزار میلیارد تومان اعتبار و تکمیل 170 پروژه در استان از مهمترین دستاوردهای سفر دیروز هیئت دولت به همدان اما مهمتر از تصویب مصوبات است. اجرا و پیگیری آنهاست.

من گزارش میدم روزنامه، آیت الله حبیب شعبانی مستق گفت: باید از حضور رئیس جمهور و وزرا در استان همدان تشکر کنم و مشکلات مردم را از نزدیک دیدند.

وی با اشاره به اینکه جهت گیری رئیس جمهور و دولت نسبت به مردم قابل تحسین است، ادامه داد: رئیس دفتر رئیس جمهور شخصاً نزد مردم رفت و درد و دل آنها را شنید و نامه ها را جمع آوری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید می کنم: روحیه تواضع در برابر مردم و همراهی با مردم با همت مدیر به همه مدیران سرایت کند.

آیت الله شعبانی با اشاره به اینکه انجام این سفرها باید تحرک مدیران خدمات رسانی را افزایش دهد افزود: اگر مدیری ارتباطی با دولت نداشته باشد نیازی به ادامه کار و فعالیت نیست.

وی تصریح کرد: نحوه برخورد مدیران و کارکنان با مردم هیچ ربطی به تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور ندارد و نباید در اداره ای باشد که با افراد در پست های بالا برخورد و گفتگو کند.

وی با بیان اینکه وضعیت آب در همدان هشداردهنده است و نیازمند پاسخگویی به مطالبات مردم در مصرف آب هستیم، تصریح کرد:

وی با اشاره به اینکه با آغاز ماه محرم نفخه رحمت الهی در جامعه دمیده و جامعه را زنده می کند، گفت: در این ایام با استفاده از پرچم سیاه در سطح شهر توسط مردم و به ویژه رهبری شهرستان باید نشان دهیم که عزاداران سالار شهیدان الف) ما هستیم

نماینده ولی فقیه در استان گفت: با گذاشتن خیمه از کودکان و کمک به آنها باید کودکان را از کودکی برای نشستن در خیمه امام حسین (ع) معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه مجالس خانه نماز خانه انسان را روشن می کند، افزود: مجالس سیدالشهدا علیه السلام بهترین بستر برای پاسخگویی به شبهات دشمن است.

آیت الله شعبانی خاطرنشان کرد: در جلسات باید مراقب حقوق مردم باشیم و به احوال همسایگان احترام بگذاریم.