منو سایت

22 فروردین روز تجلی اراده ملت برای تثبیت انقلاب اسلامی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
22 فروردین روز تجلی اراده ملت برای تثبیت انقلاب اسلامی است

استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی، 12 فروردین را روز تجلی اراده ملت برای تثبیت انقلاب اسلامی نامید.

من گزارش میدم روزنامهدر پیام تبریک روز یکشنبه علیرضا قاسمی فرزاد که رونوشتی از آن به ایرنا ارسال شد، آمده است: روز جمهوری اسلامی ایران صفحه زرینی از افتخار ملت است که در هیچ برهه ای از تاریخ مانند آن دیده نشده است.

در ادامه این پیام آمده است: حضور ملی مردم در این روز نشان از رشد، شجاعت و بلوغ فکری مردم این کشور کهن و تاریخی دارد.

این پیام می افزاید: اینک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه «آری» مردم بر فراز قله رفیع مقاومت اسلامی ایستاده است که دستاوردی باشکوه از عظمت و استقلال را برای ما به ارمغان آورده است.

استاندار همدان در این پیام می افزاید: ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و درود مجدد به بهار طبیعت و بهار قرآن کریم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف استان همدان را دارم. و تسلیت وفات حضرت خدیجه کبری (س) عظمت ملت شریف ایران اسلامی در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند متعال سؤالی دارم. سبحانه و تعالی.

در ادامه این پیام آمده است: امیدوارم در سال جاری که با تدبیر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) سال «کنترل تورم و رشد تولید» اعلام شده است. با تدبیر مسئولین و حمایت همه جانبه ملت با بصیرت و دولت مدار در جهت کمک و حمایت از صنایع و تولیدات داخلی و رفع موانع و مشکلات پیش روی خود شاهد رونق تولید و مهار تورم تا با اجرای برنامه های دولت سیزدهم مردم و انقلاب مطابق با توصیه های استاندار استان گام های محکمی در جهت توسعه و پیشرفت کشور برداریم.