منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • 39 هزار و 200 نفر از مردم حمدان از خدمات صندوق کمک های استانی بهره مند شدند

39 هزار و 200 نفر از مردم حمدان از خدمات صندوق کمک های استانی بهره مند شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
39 هزار و 200 نفر از مردم حمدان از خدمات صندوق کمک های استانی بهره مند شدند

مدیر امور شعب صندوق امداد استان همدان گفت: صندوق امداد استان از بدو تأسیس تاکنون بیش از 274 میلیارد تومان وام حدود 39 هزار و 200 وی یکی از نیازمندان و نیازمندان استان همدان است.

به گزارش خبر دیلی، جعفر هاشمی اظهار داشت: این صندوق به منظور جذب منابع مردمی برای ترویج فرهنگ قرض الحسنه، افتتاح حساب و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان ایجاد شده و این صندوق به معنای واقعی کلمه قرض الحسنه تا بام است. 10 وام میلیونی برای راه اندازی کسب و کار بدون کارمزد و تسهیلات بالا 10 کارمزد میلیون ها تومان 3سود یک بار برای کل دوره دریافت می شود و تمام وام ها جریمه ای برای تاخیر پرداخت ندارند. این در سیستم بانکی و اعتباری کشور بی نظیر است.

و ادامه داد: تمامی امکانات این صندوق با حداقل فرآیندهای کاری در خدمت نیازمندان و نیازمندان است. تا بتوانند به راحتی از این منابع برای رفع نیازهای خود استفاده کنند.

به گفته وی، اکنون بیش از 133 در صندوق استان یک هزار مشتری وجود دارد و از خدمات ما استفاده می کنند، صندوق به شبکه شتاب در کشور متصل است و تمام خدمات بانکی را به صورت 24 ساعته به مشتریان خود ارائه می دهد.

مدیر شعب صندوق امداد استان همدان ادامه داد: این صندوق تاثیر خوبی در فرهنگ سازی کار و تلاش در جامعه دارد و بخشی از اعتبارات این صندوق برای ایجاد اشتغال به نیازمندان پرداخت می شود. و زنان سرپرست خانواری که قادر به کار هستند اما ضامن دریافت وجوه اشتغال زایی ندارند با ورود به صندوق ضمانت وام اشتغال از صندوق های اشتغال زایی بهره مند می شوند.

هاشمی افزود: از ابتدای تاسیس این صندوق بیش از 274 میلیارد تومان وام حدود 39 هزار و 200 توسط یکی از نیازمندان روستا تقدیم شد.

به گفته وی، برای 11 ماه سال جاری بیش از 64 میلیاردها تومان وام در قالب5 هزار و 200 اعطای تسهیلات توسط صندوق بهزیستی استان و تلاش خیرین25 میلیاردها تومان وام در قالب کار باز 2 هزار و 250 فقره تسهیلات با همکاری بانک های قرض الحسنه به مددجویان محترم کمیته امداد و نیازمندان استان پرداخت شده است.

مدیر امور شعب صندوق امداد استان همدان تصریح کرد: تسهیلات پرداختی این صندوق در 6 برای فراگیران و دانشجویان تحت حمایت، حق شروع کار، خرید، ساخت و تعمیر مسکن، ودیعه مسکن، تسهیلات کار، تسهیلات درمانی و تسهیلات فرهنگی پرداخت می شود.

وی اذعان داشت: حل مشکل مسکن و اشتغال افراد تحت حمایت یکی از مواردی است که همواره در اولویت برنامه های مددکاری بوده و در این مقوله طی 11 ماهه سال جاری صندوق قرض الحسنه توانسته کمک کند. استان. 1 هزار و 70 بخش تسهیلات ویژه مسکن و 910 تسهیلات استخدامی با بیش از 36 میلیارد تومان از صندوق امداد استان برای پرداخت به مشمولان تسهیلات.

مدیر شعب صندوق امداد استان همدان افزود: با سپرده گذاری مردم عزیز استان در صندوق قرض الحسنه استان، تمامی منابع این استان صرف اعطای تسهیلات به نیازمندان می شود و هر چه این ودیعه بیشتر شود، تسهیلات بیشتر خواهد شد. در اختیار نیازمندان استان قرار گیرد. و در کنار ترویج سنت قرض الحسنه، حمایت ها و منابع بیشتری را برای رفع نیازهای خانواده های تحت حمایت فراهم می کند. (برای 11 ماه سال جاری بیش از 6 میلیاردها تومان سپرده در قالب 52 تفاهم نامه در اندازه 4 میلیارد و 500 میلیون تومان و وام دائم به مبلغ 1 یک میلیارد و 500 میلیون تومان از خیرین، مراکز خیریه، مساجد، مؤسسات و… 12 میلیاردها تومان به نیازمندان پرداخت شده است)

هاشمی ضمن قدردانی از حمایت مردم خیر و نیکوکار در ترویج سنت حسنه قرض الحسنه و سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه استان اعلام کرد: این صندوق در قالب طرح بلندمدت رد دیون است. ، وجوه اداره شده، مسئولیت اجتماعی با هم افزایی 100 درصدی صندوق و دو شاهد همسان سازی خدمات و افتتاح حساب برای خود یا زیر مجموعه ای از مراکز اقتصادی و اجتماعی برای ارائه خدمات بیشتر در سطح استان خواهیم بود.