منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • 6 هزار زائر از استان همدان به حرم امام خمینی (ره) اعزام شدند.

6 هزار زائر از استان همدان به حرم امام خمینی (ره) اعزام شدند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
6 هزار زائر از استان همدان به حرم امام خمینی (ره) اعزام شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اعزام 6 هزار زائر به حرم امام خمینی (ره) خبر داد.

من گزارش میدم روزنامهمحمد سرگزی گفت: 191 اتوبوس و 700 دستگاه ون برای اعزام زائران استان همدان به مراسم ارتحال امام خمینی (ره) اختصاص یافت.

وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای اعزام کاروان های زائران به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب کبیر برای شرکت در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: بر اساس تدابیر و برنامه ریزی های انجام شده، تعداد 191 دستگاه اتوبوس و 700 ون برای زائران اجرا شده است که پیش بینی می شود اعزام شوند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان های استان به صورت یکپارچه از مراکز تعیین شده انجام می شود.

سرگزی خاطرنشان کرد: ظرفیت طراحی شده برای اعزام زائران بیش از 6000 صندلی ناوگان حمل و نقل مسافر برون شهری است که با هماهنگی شرکت های حمل و نقل مسافر برای تسهیل اعزام انجام می شود.

وی تصریح کرد: هم استانی هایی که از ناوگان حمل و نقل آماده استفاده خواهند کرد می توانند با ثبت نام در مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج از نحوه استقرار مطلع شده و در این رویداد مهم و تاریخی انقلاب اسلامی ایران حضور یابند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یادآور شد: زائران در صورت مشاهده هرگونه مشکل در مسیر می توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه ارتباطی 141 به مرکز مدیریت راه ها ارسال کنند تا با مرکز کنترل راه در اسرع وقت بررسی و اصلاح اقدام لازم.