منو سایت

93 درصد درآمد استان در سال 1401 محقق شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
93 درصد درآمد استان در سال 1401 محقق شده است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان اعلام کرد: 93 درصد درآمد استان در سال 1401 محقق شد که نسبت به سال قبل 41 درصد افزایش درآمد را شامل می شود.

من گزارش میدم روزنامهحسن پیمانی در چهارمین نشست حسابرسان درباره مشکلات و انتظارات آنها اظهار داشت: تمامی فرآیندهای صندوق ها الکترونیکی است و سال گذشته 4 هزار و 200 نفر از کارکنان دولت به صورت متمرکز حقوق دریافت کردند.

وی اذعان داشت: این اداره کل برای ایجاد سامانه های درخواست پول الکترونیکی، حسابداری در خزانه استانداری و مدیریت حساب های بانکی در رتبه نخست کشور قرار دارد.

مدیر کل اقتصادی دارایی همدان ادامه داد: با توجه به ابلاغ دیرهنگام بودجه مصوب ساخت و ساز و وام و قرارداد، پروژه های عمرانی به ویژه در استان سردسیری مانند همدان با مشکل مواجه است.

پیمانی افزود: 8 هزار و 490 سند مالکیت دستگاه های اجرایی یک طرفه بوده و اسنادی که همچنان به صورت دفتر باقی مانده به دلیل تعارض مالکیت یا مالکیت مشترک بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: سال گذشته 350 میلیارد ریال اموال مازاد به دستگاه های اجرایی فروختیم و 18 مورد زمین و اموال مازاد با امکان تجاری سازی به سازمان خصوصی سازی کشور ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات هزینه ای و سرمایه ای و صورت های مالی به موقع به وزارتخانه مربوطه ارسال و بدهی های دولت در سال 1401 100 درصد محاسبه شده است.

آ