وجود فضایی صمیمی در شهر بهار آینده روشنی را نوید می دهد

وجود فضایی صمیمی در شهر بهار آینده روشنی را نوید می دهد

فرماندار شهرستان بهار گفت: وجود فضایی دوستانه همراه با اعتماد و حسن نیت در شهرستان بهار نویدبخش آینده ای روشن برای این شهرستان است..

به گزارش اخبار روز، روح الله نباتی در نشست معتمدین، نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان گفت: این همدلی و صمیمیت بسیاری از مشکلات شهرستان و بهره وری بالای نیروها و امکانات موجود را حل کرده است.

وی با بیان اینکه مردم از خادمان خود انتظار تلاش و جهاد دارند، گفت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای حل مسائل و مشکلات انجام داده و بخشی از مشکلاتی که از سال های گذشته بر حوزه کاری شهرستان سایه افکنده بود، برطرف شده است. .

این مسئول با اشاره به نقش تعیین کننده شهرستان بهار در عرصه های مختلف گفت: شهرستان بهار از نظر پوشش بیمه ای صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر رتبه اول استان و رتبه برتر در برف روبی توسط شهرداری بهار و بالاترین رتبه هیئت مدیره بهار را کسب کرد. آموزش و پرورش نشان دهنده کار و تلاش در این شهر است.

مقام ارشد دولتي شهرستان بهار گفت: با توجه به رويكرد دولت در زمينه تامين زيرساخت ها، دوراهي شهيد زارعي كه طي سال هاي اخير نيمه تمام شده بود، با كلنگ زني به بهره برداري رسيد.

نباتی احداث درمانگاه بیمه اجتماعی را یکی از خواسته های مردم شهرستان دانست و گفت: این درمانگاه با تلاش همه مسئولان به بهره برداری رسید و آماده خدمت رسانی به مردم شریف بهار و همچنین در سطح شهر، پروژه های نیمه تمام».

روح الله نباتی کاهش قابل توجه انتشار بوی نامطبوع از واحدهای آلاینده شهرک صنعتی بهاران را یکی از موفقیت ها دانست و گفت: واحدهای صنعتی آلاینده برای ایجاد آسایش برای مردم ناگزیر به نصب تجهیزات و دورگردهای لازم شدند. بازدیدهای ساعتی از کارخانه ها ادامه یافت.

وی در پاسخ به اختلاف نظر مسئولان گفت: من به شخصه با هیچکس اختلافی ندارم، ما سربازان ملت و نظام هستیم، تنها دغدغه من کار بوده و هست، در حالی که خادم مردم شهرستان بهار هستم. تلاش خود را صرف خدمت خواهم کرد. من به مردم شهر نشان می دهم. وی افزود: سعی شده تا حد امکان جلسات محلی در دستور کار ادارات قرار گیرد و برای ارتباط دو سویه با مردم و رفع مشکلات، میز خدمت در مناسبت های مختلف در شهرستان ایجاد کرده ایم. . .

فرماندار شهرستان بهار با تاکید بر گسترش گلخانه ها در شهرستان بهار گفت: سیاست وزارت جهاد کشاورزی تجمیع گلخانه ها است و راه اندازی 4 مجتمع گلخانه ای به مساحت 200 هکتار در شهرستان بهار مصوب شده و زیرساخت ها در حال انجام است. در این راستا تهیه شده است.

نباتی تصریح کرد: قرار گرفتن شهر بهار در مسیر گردشگری می تواند زمینه را برای جذب سرمایه گذار فراهم کند و با جذب سرمایه گذار و ایجاد خدمات جانبی و اجتماعی می توان از طول عمر مسافران و آبادانی شهر حمایت کرد.

وی کمبود زمین دولتی و کیفیت اراضی کشاورزی اطراف شهرستان را از مشکلات تامین زمین مسکن ملی عنوان کرد و گفت: در سال های اخیر زمین دولتی در شهرستان بهار خریداری نشده و این امر مشکلاتی را در تامین زمین برای مسکن ملی ایجاد کرده است. مسکن ملی.”

این مسئول به طرح مجموعه شهر همدان اشاره کرد و گفت: طرح مجموعه شهر همدان از سال های اخیر تصویب شده و ابلاغیه مجموعه شهر استقلال شهر بهار را لغو نمی کند و در هر صورت امکان پذیر نیست. پیوستن شهرستان بهار به شهر دیگری و شهرستان بهار دارای قدرت سیاسی مستقل است و مستقل خواهد ماند.

فرماندار بهار خواستار توجه کشاورزان به کشت فراسرزمینی شد و گفت: کشت فراسرزمینی یکی از راه های رفع مشکل کم آبی است و کشاورزان با توجه به اقلیم، خاک حاصلخیز و شرایط آب و هوایی می توانند از ظرفیت کشورهای دوست و همسایه بهره مند شوند.

اجرای 900 برنامه در دهه فجر

دهه فجر 900 عنوان برنامه با محوریت مردم و با شعار ایران قدرتمند 44 سال گرامیداشت برگزار می شود.

به گزارش وزنه نیوز، نماینده ولی فقیه در استان همدان در ستاد هماهنگی مراسم دهه فجر گفت: برنامه های دهه فجر بیش از گذشته پرمخاطب خواهد بود چرا که این کشور و این انقلاب متعلق به مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین شعبانی متقی با بیان اینکه اگر بتوانیم مشکل لاینحل را در دهه فجر حل کنیم، برای خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی بیشتر هزینه کرده ایم، افزود. ادارات و موسسات خدماتی مانند شهرداری ها از برخی جرایم و تخلفات غیرعمد عفو می شوند و در هنگام دریافت عوارض تخفیف تعیین و تخفیف می دهند.

امام جمعه همدان گفت: بانک ها از ظرفیت خود برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

استاندار همدان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید از تمام توان خود برای تبیین دستاوردهای انقلاب استفاده کنند، افزود: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است و باید در جشن سالگرد پیروزی انقلاب از خدمات و شکوفایی آن بیشتر بهره مند شوند. انقلاب .

علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی، خدماتی و تولیدی به ارزش 3 هزار و 500 میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد، گفت: اجرای 150 پروژه با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد تومان در دهه فجر آغاز می شود.

اعزام مبلغان دینی، جشنواره رسانه ای، گردهمایی دختران زینبی، گفت و گوهای فرهنگی، هنری و مذهبی، روایت پیشرفت و گردش در مسیر پیشرفت و برنامه های شادی محور برای سنین مختلف از جمله برنامه های دهه فجر است.

سرمایه گذاری های عظیم دفاعی ژاپن برای جهان چه معنایی دارد

خط پایین جلو: استراتژی امنیتی جدید ژاپن به ارمغان می آورد تغییر بی سابقه سیاست نظامی خود را معرفی می کند و پویایی جدیدی را برای دفاع جمعی جهانی.

سوالات بزرگ: نگرانی‌ها در مورد اجرا چیست و چگونه ممکن است این سرمایه‌گذاری دفاعی بر تشدید تنش‌ها در تایوان، به‌ویژه در جزایر اوکیناوا تأثیر بگذارد؟

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post سرمایه گذاری عظیم دفاعی ژاپن برای جهان چه معنایی دارد اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

فرماندار تویسرکان: توجه به تبیین جهاد در برنامه های دهه فجر حائز اهمیت است.

فرماندار تویسرکان در جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر گفت: توجه به جهاد و تبیین برنامه برای مردم در دهه فجر بسیار مهم است.

به گزارش خبر روز، حسین افشاری با اشاره به تشکیل 20 کمیته برای اجرای هرچه باشکوه برنامه های دهه فجر گفت: انقلاب متعلق به مردم است و مردم باید دست به کار شوند.

فرماندار شهرستان تویسرکان خاطرنشان کرد: کمیسیون افتتاح طرح ها و طرح های بزرگ اقتصادی از آذرماه شروع به کار کرده و پروژه های افتتاح شده مشخص شده است.

افشاری با بیان اینکه بسیاری از پروژه های بزرگ زیرساختی، اقتصادی، خدماتی و اجتماعی در دهه فجر به مردم شهرستان ارائه می شود، گفت: مردم محور همه فعالیت ها و مسئولان تسهیل کننده هستند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم فرهنگی در 10 سال گذشته کنگره 8 هزار شهید بود، تاکید کرد: تایسرکان نیز باید برای این مراسم به خوبی برنامه ریزی شود.

همزمان با دهه مبارک فجر 200 برنامه مختلف در تویسرکان اجرا می شود.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: برای دهه فجر 200 برنامه مختلف را در دستور کار قرار داده است.

وی محور همه برنامه ها را جهاد تبیین، ایجاد امید و نشاط اجتماعی و جهاد خدمات اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: ایجاد فضای مناسب برای این مناسبت بسیار مهم است که در فضای واقعی و مجازی انجام می شود و دو روز مانده به دهه فجر از طریق سامانه پیشواز برای جامعه هدف ارسال می شود.

فرمانده سپاه تویسرکان برگزاری نشست های بصیرتی و یادواره شهدا به همت بنیاد شهید را از دیگر برنامه های این دهه برشمرد.

وی از بهره برداری از 15 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد با همکاری بنیاد مسکن در ایام دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به اعزام گروه جهادی برای خدمات رسانی به مناطق محروم گفت: برگزاری مسابقات ورزشی، حضور گسترده در دو نماز جمعه و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های دهه فجر امسال است.

اعزام کاروان راهیان نور از ناحیه نهاوند به مناطق عملیاتی جنوب

صبح امروز 111 دانش آموز دختر به سرپرستی امام جمعه شهرستان نهاوند، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مسئولان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

به گزارش خبر روز، زائران از یادمان های دهلاویه، هویزه، علقمه، دوکوه، فکه، اروند کنار و شهدای مرج شهدا و شلمچه اهواز به همراه روایتی از دوران نظامی تحمیلی بازدید خواهند کرد.

تنفر از آیت الله مصباح یزدی زاییده ولایت بودن است

فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) گفت: آیت الله مصباح یزدی در استان تفکر و تفکر جدیدی داشت که اگر بغض و کینه ای نسبت به ایشان وجود دارد یکی از دلایل اصلی ذوب شدن ایشان در ولایت است.

من گزارش میدم روزنامهسردار مجیدی امروز در همایش یاد و خاطره استاد اندیشه آیت الله مصباح یزدی و اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر که در سالن شهدای ناحیه همدان برگزار شد، اظهار داشت: وقتی به عظمت خلقت خداوند نگاه می کنیم، خداوند تبریک گفت. خودش از آنجایی که خلقت انسان که نتیجه می‌گیریم حاصل وجود انسان آفریده خداوند است، مخصوصاً امروز که برای بزرگداشت آیت‌الله مصباح جمع شده‌ایم، یادآور این مطلب است.

وی ادامه داد: قرآن کریم وقتی می خواهد عظمت انسان را ذکر کند به علم و قلم اشاره می کند و به آن قسم می خورد، آیت الله مصباح یزدی این ویژگی های جمعی را دارد. طرز فکر جدیدی وجود داشت و مردی که در روستاها ذوب شد. امروز اگر کینه ای نسبت به او وجود دارد یکی از دلایل اصلی ذوب شدن این دانشمند بزرگ در دهات است.

مجیدی تصریح کرد: استان همدان ظرفیتی دارد که شاید در بین استان ها کوچکترین باشد، یکی علمای بزرگی که در راس آموزش علمی قرار دارند و دیگری حضور 8 هزار شهید استان همدان که حوادث و حوادث بی نظیری را رقم زدند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) تصریح کرد: لازم به یادآوری است که تنها یک فرمانده زن در کشور به نام مرضیه دباغ داشتیم که در رابطه با پایگاه هایی که امروز مورد حمله قرار گرفت می توان به وی اشاره کرد.

وی به بمباران نماز جمعه همدان اشاره کرد و گفت: در روز مبارک سال 61 نماز جمعه همدان بمباران شد و پس از حمله و شهادت عده زیادی نماز جمعه متوقف نشد و ادامه یافت.

مجیدی با بیان اینکه امروز اختتامیه جشنواره ابودر است، خاطرنشان کرد: این زمینه خوبی است تا در راستای کنگره شهدای 1402 با هم افزایی بیشتری به کار خود ادامه دهیم.

مکان های آزاد اندیشی باید مورد پیگرد جدی قرار گیرند

دبیر همایش یادواره آیت الله مصباح یزدی در استان همدان نیز با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری گفت: فرزانه رهبر انقلاب بر ایجاد فضاهای آزاد اندیشی تاکید کردند و در این راستا فرمودند که این مهم را تکرار کرده ام. صد بار که تاکید او را باید جدی گرفت

حجت الاسلام والمسلمین مهدی جوادی تصریح کرد: افکار و اندیشه های آیت الله مصباح باید روز به روز به نسل جدید منتقل شود و این وظیفه من و شماست. هیچ کس نمی تواند بگوید که این یک مشکل فرهنگی یا مربوط به یک منطقه خاص است.

وی ادامه داد: این اتفاق باید با جدیت همه ما پیگیری شود و در نسل جدید درگیر اضطراب اجتماعی خواهیم شد.

دبیر این همایش تصریح کرد: بحث مکان های آزاد اندیشی از اولویت بالایی برخوردار است. هیچ اداره، سازمان، نهاد، مسجد و مسجدی وجود ندارد که نتواند باب بحث آزاد و آزاداندیشی را در مجموعه خود باز کند، بلکه همه ما مسئول این حوزه بحث و اندیشه علمی هستیم.» هر کس.

شهرستان بهار از نظر تقسیمات سیاسی مستقل خواهد ماند

فرماندار بهار گفت: علاوه بر استقلال زیرمجموعه های سیاسی بهار به دنبال تفکیک حوزه های انتخابیه نیز هستیم.

من گزارش میدم روزنامهجلسه بررسی موانع اقدام ملی مسکن و مسائل و پاسخ ها با مدیرکل راه و شهرسازی استان به ریاست فرماندار بهار و سایر مدیران و متولیان ذیربط و شورای اسلامی شهر بهار برگزار شد.

فرماندار بهار در این جلسه گفت: اجرای طرح نهضت ملی مسکن نویدبخش مسکن بخش زیادی از جامعه است و در شهرستان بهار به دلیل کمبود زمین دولتی و کیفیت زمین های کشاورزی اطراف در ایمن سازی اراضی شهرستان مشکلاتی وجود داشت که با تدابیری نیز اعتقاد بر این است که با اضافه شدن 50 هکتار به محدوده شهری اتفاقات خوبی در عرصه نهضت ملی در سطح شهر رخ خواهد داد.

روح الله نباتی به دغدغه های مردم بهار اشاره کرد و گفت: مردم بهار خواهان استقلال این شهرستان هستند و از الحاق مرکز استان راضی نیستند و دغدغه ها و مطالبات اصلی مردم بهار را با تمام توان ما

مدیرکل راه و شهرسازی استان: الحاق شهرستان بهار به شهرستان دیگر امکان پذیر نیست

در ادامه مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: مردم بهار بدانند که شهرستان بهار شهری مستقل بوده و خواهد بود و تحت کنترل هیچ شهرستانی نخواهد بود.

ایوب اسداللهی اظهار داشت: شهر بهاراز به لحاظ استقلال سیاسی نمی تواند از زیر همدان یا شهر دیگری بگذرد. بهار شهری مستقل است و خواهد بود.»

وی در ادامه در رابطه با طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بهار اظهار داشت: شهرستان بهار در تامین زمین تاخیر دارد و نیاز به زمین با سرعت کافی و با دستور استاندار و ورود فرمانداری به طرح ملی توافقات زمین برای جابجایی مسکن تامین نشده است. شهر سرعت بالاتری دارد و امیدواریم به زودی این توافقات نهایی شده و زمین های لازم به محدوده شهر الحاق شود و عملیات اجرایی پروژه آغاز شود.

اسداللهی با اشاره به پروژه 192 واحدی در شهر بهار گفت: فونداسیون پروژه توسط بنیاد مسکن در حال جمع آوری است و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود و افرادی که پول خود را در این زمینه واریز کرده اند مشمول این طرح می شوند. سازماندهی شده اند

نباتی افزود: بحث کلانشهر شدن همدان ربطی به شهر بهار ندارد و به استقلال شهرستان بهار لطمه ای وارد نمی کند و این شهر از نظر تقسیم بندی سیاسی مستقل می ماند.

معاون اجرایی رئیس جمهور: طرح ولایت حضرت امام (ره) تقویت می شود

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: ما به عنوان دولت وظیفه داریم تدبیر ولایت و نظام فکری را که از یاد و خاطره آیت الله مصباح یزدی به جا مانده تقویت کنیم.

من گزارش میدم روزنامهمحسن منصوری ظهر امروز در همایش یادبود آیت‌الله مصباح یزدی و اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابودر با بیان اینکه یکی از مصیبت‌های قرن حاضر فقدان علامه مصباح یزدی است، گفت: هر چند از برکت آن حضرت محروم شدیم. وجود دارد، اما از خدمات و کرامت او راضی هستیم. ، تصریح کرد: در ویژگی های علامه مصباح، ایشان را مدیر وقت و اولویت می شناسیم، فردی که اولویت های اصلی را اولویت های اصلی و اولویت های فرعی را تابع تشخیص می دهد و برکات این محوریت در بحث پرسنلی متبلور شده است. در نقاط مختلف کشور و اگر اکنون مهم بود محقق نمی شد، کشور با مشکلات و چالش های بزرگی مواجه می شد.

وی ادامه داد: آیت الله مصباح پس از تحصیل در حوزه علمیه در نقطه ای متمرکز شد که ثمره تمام مراحل آموزشی طرح ولایت متبلور شد و ساختار مهمی مانند مؤسسه امام (ره) شکل گرفت.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: علامه را با فعالیت های میدانی می شناسیم، حضور در زمین تخصص ایشان بود، اما حضور در زمین بهای خودش را دارد، در دوران اصلاحات به دلیل حضور مکرر در جلسات، کادرهای مختلف مورد هجمه قرار گرفت. تشکل ها و… باعث شد تا جریان خارجی بیشتر از او انتقاد کند، اما هر چه دشمن بیشتر پیش می رفت، قوی تر، واقعی تر و جدی تر از قبل ظاهر می شد و این که عمر و آبروی خود را سپری کرد، عزتش را دوچندان کرد.

منصوری با بیان اینکه علامه مصباح در زمان قدرت از همه جهات از نهایت تواضع برخوردار بود، گفت: عدالتی که در مواجهه با موارد مختلف رعایت می کرد و بسیاری از تصمیمات خود را با هدف جذب حداکثری و جامعیت می گرفت.

وی با اشاره به اینکه تقویت ولایت و ولایت مداری از ارکان تصمیم گیری آیت الله مصباح است، افزود: پایداری در راه حق و پایداری در جایگاه صحیح از شاخصه های ایشان است.

معاون اجرايي رئيس جمهور تصريح كرد: يكي از ويژگي هاي خاص اين عالم گرانقدر كه كمتر به آن اشاره مي شود، مؤسسه سازي ايشان بود كه هر مأموريتي را كه به ايشان محول مي شد با نهادسازي به نحو احسن انجام مي داد و نهاد حضرت امام (ره) كاملاً است. نهاد مترقی و کارآمد نشان از طراحی و دستاوردهای نهادهای علامه است که باید تقویت شوند.

توقف گاز در بخش خانگی در استان امکان پذیر نیست

دبیر کارگروه مدیریت مصرف انرژی در استان همدان از عدم کاهش فشار گاز در استان در فصل سرما خبر داد.

دکتر محمدصادق محبی نظر در گفت و گو با خبرنگار دیلی نیوز با تاکید بر اینکه قطع و یا کاهش فشار گاز در استان امکان پذیر نخواهد بود، گفت: بر اساس تدابیر و برنامه ریزی های انجام شده در فصل سرما در استان همدان امکان پذیر نیست. علی راگانم و سایر مناطق کشور با قطعی گاز و یا کاهش فشار گاز مواجه نبوده و نخواهد بود. در صورتی که برخی از مشترکین با کاهش یا قطع گاز مواجه شدند، بدون انجام اقداماتی مانند ضربه زدن یا گرم کردن دستگاه، با شماره تلفن 194 سیگنال دهند.

وی با بیان اینکه با توجه به تعدد صنایع در استان همدان، واحدهای مذکور با محدودیت گازرسانی مواجه هستند، افزود: این محدودیت به معنای تعطیلی واحدهای صنعتی نیست. چنین مشترکانی باید در فصل سرما از سوخت دوم استفاده کنند تا از وقفه جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از قطعی گاز حدود 80 اداره و سازمان دولتی به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف و درج گاز پس از پایان ساعت کاری خبر داد و گفت: پیامک هشدار نیز ارسال شده است. برای مشترکین با مصرف ضعیف ارسال می شود و در صورت تکرار گاز قطع می شود مهم است.

محیبی نظر با اشاره به اینکه شرکت گاز استان همدان طی چند روز گذشته 300مقدار قابل توجه جیره خشک، لامپ نفت سفید و 1000 بخاری برقی به استان گلستان ارسال کرده است، گفت: با تشکیل تیم واکنش به بحران در شرایط بحرانی در استان همدان کمک های مربوطه تهیه و از این استان به استان های نسمند ارسال شده است.

دنیای پر از نوسانات چه معنایی برای بازار انرژی دارد

دیدگاه تخصصی – سال جدید نگرانی های جدیدی در مورد بازار انرژی و آنچه می تواند برای پیشرفت امنیت ملی گسترده تر داشته باشد، به همراه دارد. سال گذشته شاهد اولین بحران جهانی انرژی در جهان بودیم. امسال شاهد تحول بی‌سابقه‌ای در زیرساخت‌های توزیع جهانی بودیم، زیرا به نظر می‌رسد دولت بایدن در حال ایجاد هنجار جدیدی برای برداشت از ذخایر استراتژیک نفت ایالات متحده است. چه مفهومی داره؟

The Cipher Brief از یک کارشناس انرژی و مدیر سابق اطلاعات ملی ایران در ODNI استفاده کرده است. قانون عادی تا به ما در درک بهتر “عادی جدید” در جهانی پر از بی ثباتی کمک کند.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post معنای دنیای بی ثبات برای بازار انرژی اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

مجلس اعتقادی به قطع اینترنت ندارد

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس و دولت اعتقادی به بستن اینترنت به روی مردم ندارند، گفت: در دو بعد حفظ امنیت ملی و تحدید تریبون ها، انتخابات مسئولان آمد. اولین.

احد آزادی در گفت و گو با روزنامه دیلی نیوز با اشاره به عدم دسترسی مسئولان به مدیریت تریبون های خارجی گفت: با توجه به اعترافات جوانان فریب خورده در حوادث اخیر، به راحتی می توان فهمید که این افراد تحت تأثیر جریانات نادرست این تریبون ها قرار گرفته اند.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت و ضرورت افزایش سرعت اینترنت و پایداری آن را در کشور می پذیریم، گفت: در این راستا پلتفرم های محلی نیز باید کیفیت خدمات خود را ارتقا دهند. با توجه به از دست دادن بازار قابل توجه برخی افراد در بسترهای خارجی، وزیر ارتباطات در دیدار با وزیر ارتباطات ضمن مطالبه اقداماتی برای ساماندهی مشاغل مجازی، قول داد در آینده نزدیک برنامه مدون و ویژه ای در این خصوص ارائه کند. نمایندگان

نماینده مردم ملایر در خانه ملت، تکرار و اجرای کشتارهای یمن و افغانستان در ایران را یکی از اهداف اصلی دشمن دانست و گفت: محدودیت برخی سکوها محدود به حفاظت است. جان مردم و حفظ امنیت ملی شاهد تحقق اهداف دشمن نبودن در خاک ایران. لازم به ذکر است که نمایندگان مجلس از زمان رفع این محدودیت ها اطلاعی ندارند.

آزادی با بیان اینکه قطع یا قطع اینترنت برای مردم هیچ گاه برنامه دولت و مجلس نبوده است، افزود: نمایندگان مجلس با توجه به اعتمادی که به دولت و رویکرد لایحه محوری دارند، تدوین قانون فضای مجازی را برای اداره دولت به عهده گرفته اند. تا پایان j شاهد اجرای قوانین قابل قبول در حوزه فضای مجازی و رونق کسب و کار مجازی باشیم.

تمرکز خدمتگزاران ملت کمبود گاز در بخش خانگی است

عضو کمیسیون انرژی شورای اسلامی گفت: روزانه 850 میلیون مترمکعب گاز در کشور تولید می شود که 680 میلیون مترمکعب آن به بخش خانگی، 70 میلیون مترمکعب به نیروگاه ها و 100 میلیون مترمکعب گاز اختصاص دارد. میلیون مترمکعب به سایر صنایع نشان می دهد که خدمتگزاران ملت در حال تلاش هستند و بر ناامنی در بخش خانگی تمرکز کرده اند.

به گزارش اخبار روز، هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

«به بهانه سرمای اخیر و مشکل گاز؛ در حال حاضر تنها 7 استان خراسان، مازندران، گلستان و سمنان مشکل گاز دارند که روزانه 140 میلیون مترمکعب گاز نیاز دارند و اکنون 130 میلیون گازرسانی می شود. این کسری 7 درصدی جز با حمایت مردم عزیز و صرفه جویی قابل حل نیست.

درست است که بخشی از مشکلات ناشی از برخی کم کاری ها و توقف واردات گاز از ترکمنستان در دولت قبل است و باید مسئولین پاسخگو باشند، اما کارکنان و مردم مهربانی که واقعا همیشه در تمام مشکلات کمک کردند، باید با هم کمک کنیم این چند روز بیا از سرما بدون قطع گاز بگذریم. خوشحالم که برخی از آمارها را با هم مرور می کنیم!

روزانه 850 میلیون مترمکعب گاز در کشور تولید می شود که از این میزان 680 میلیون مترمکعب در مصارف خانگی، 70 میلیون مترمکعب به نیروگاه ها (علیرغم نیاز به 300 میلیون) و 100 میلیون مترمکعب به نیروگاه ها اختصاص می یابد. متر مربع به سایر صنایع اختصاص می یابد که نشان می دهد خدمتگزاران ملت تمام تلاش خود را می کنند. با تمرکز بر عدم اطمینان در بخش داخلی.

بد نیست بدانید که شبکه انتقال گاز کشور با 400 هزار کیلومتر مسافت، بزرگترین شبکه انتقال گاز جهان است و هزینه ساخت آن حدود 100 میلیارد دلار بوده است! آمریکا با 330000 کیلومتر در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن روسیه و چین با این محدوده جغرافیایی هر کدام با بردی در حدود 100000 کیلومتر قرار دارند!

یکی از راهبردی ترین تصمیمات کشور توسعه شبکه گاز است زیرا علاوه بر کمترین آلودگی زیست محیطی با گاز، از نظر اقتصادی نیز کاملا توجیه پذیر است. مثلا در صورت استفاده از گازوئیل به جای هر متر مکعب گاز باید یک لیتر گازوئیل به مخازن تزریق شود. با این لایحه 25 میلیارد دلار خرج 70 میلیون لیتر در سال شد! با توجه به محدودیت های تولید گازوئیل در داخل، ایران باید به بزرگترین واردکننده گازوئیل در جهان تبدیل شود!

نقد کاستی ها و ضعف ها در مواقع سختی خوب و مفید است، اما باید به این نکته توجه داشت که عدم آگاهی و عدم اطلاع می تواند مردم را به بی عدالتی بکشاند و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را کم رنگ جلوه دهد. .

آیا ارتش روسیه می تواند در اوکراین بازسازی شود؟

دیدگاه تخصصی – در حالی که جنگ روسیه علیه اوکراین وارد مرحله 11 خود می شودهفتمدر ماه فوریه، مسکو به طور چشمگیری از اهداف نظامی که در فوریه گذشته تعیین کرده بود، کوتاهی کرده است. پس از دستاوردهای اولیه در هفته های اول جنگ، ارتش روسیه برای تحکیم مواضع خود تلاش کرد و متحمل شکست های شرم آور شد و مجبور به عقب نشینی در مناطق متعددی شد.

بخش‌هایی از اوکراین که مسکو در حال حاضر کنترل آن‌ها را در اختیار دارد، به جنوب و شرق این کشور محدود می‌شود و تخمین زده می‌شود که کمتر از 20 درصد از کل خاک اوکراین باشد.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post آیا ارتش روسیه در اوکراین بهبود می یابد؟ اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

بیانیه بسیج جامعه زنان انصارالحسین ع به مناسبت هفته زن

سازمان بسیج جامعه زنان انصارالحسین(ع) استان همدان به مناسبت هفته زن بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش دیلی نیوز، در متن این بیانیه آمده است:

امام صادق (علیه السلام) : هر کس به شناخت واقعی فاطمه (سلام الله علیها) دست یابد، بی تردید شب قدر را درک کرده است. (ص) روز زن و گرامیداشت مقام مادر است، این میلاد بزرگ یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است. زیرا فاطمه زهرا سلام الله علیها فردی استثنایی و بزرگ و درجه اول اسلام است; در واقع او یک شخصیت درجه یک در تاریخ بشریت است.

فاطمه زهرا سلام الله علیها معشوقه همه زنان عالم است; بانویی که در جوانی و در عمری کوتاه توانست به مقامات معنوی، علمی و شناختی برسد و به مرتبه انبیا و اولیای الهی برسد. فاطمه زهرا(س) در حقیقت سحری روشن است که از گردن او می درخشد، خورشید امامت و ولایت و نبوت; آسمان بلند و بلند است، ستارگان سوزان روستا در دستان او قرار گرفته است. همه ائمه علیهم السلام به مادر بزرگوارشان احترام می گذاشتند که کمتر کسی از این بزرگواران این همه احترام و تکریم می گیرد.

ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) فرصتی برای درک و رهنمود از زندگی این بزرگوار است. اولاً مقامات معنوی فاطمه زهرا علیهاالسلام از بالاترین مقامات معنوی در بین معدود افراد بشر هستند. آنها بی گناه هستند. عصمت از خصوصیات برگزیدگان خداوند در میان انسانهاست; و این بزرگوار یکی از آنهاست; او از این درجه معنوی برخوردار است که او را در ردیف اولیا و پیامبران و امثال آن قرار می دهد و رسولان الهی او را «سید نساء العالمین» می نامند. علاوه بر این مقام معنوی، ویژگی های بارز و کارکردهای مهم در زندگی شخصی این بانوی بزرگوار مایه عبرت است. تقوای او، عفت و پاکی او، مجاهدتش، ازدواجش، فرزندآوری، شناختش از سیاست، حضورش در مهم ترین عرصه های زندگی بشر در این دوران، چه در دوران نوجوانی و کودکی و چه پس از ازدواج، هر یک یک درس.؛ این فقط یک درس برای زنان نیست، بلکه برای تمام بشریت است. بنابراین، این یک فرصت برای ما است. در زندگی فاطمه زهرا باید حواسش بود، این زندگی را با نگاهی نو شناخت، فهمید و به معنای واقعی کلمه الگو قرار داد. آری رهبر انقلاب اسلامی خوب فرمودند: زن آرام است، زن مایه آرامش است، ببینید چه عواملی باعث سلب آرامش و سکون زن در خانواده می شود؟ به دنبال حل آنها با قانون، با روش های تبلیغاتی، با روش ها و روش های مختلف باشید. این اساس قضیه است. زن مایه آرامش در خانه است. مایه آرامش انسان و مایه آرامش فرزندان; دختر و پسر اگر خود زن آرامش روحی و روانی نداشته باشد، نمی تواند این آرامش را به خانواده بدهد. زنی که توسط کار تحقیر شده، توهین و تحت فشار قرار می گیرد، نمی تواند یک خانم کد باشد. او نمی تواند سرپرست خانواده باشد. در حالی که زن مدیر خانواده است. سوال اصلی همین است. این یکی از مشکلات بزرگی است که در محیط زندگی ما – چه در محیط قدیم و چه در محیط جدید – مورد غفلت قرار گرفته است و باید به آن رسیدگی شود.

سازمان بسیج جامعه زنان استان همدان فرا رسیدن سالروز ولادت صدیقه طاهره (س) و مصادف شدن میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را با این خجسته تبریک می گوید. روز زن و مرد امت اسلامی به ویژه کوتزارهای ولایت، ارشاد و رهبری را رهبر معظم انقلاب به همه بانوان امت اسلامی به ویژه انقلابیون و بانوان بیدار کشورمان تبریک و تهنیت عرض می کنند. ، بیش از هر زمان دیگری در هفته ای که جایگاه خود را نشان می دهد، سربلند و پیشگام در همه چیزهای خوب باشند.

سلام بر شما و رحمت و برکات خدا