نماینده کنگره مولتون می گوید: «ما به کنوانسیون ژنو در مورد هوش مصنوعی نیاز داریم

نماینده کنگره مولتون می گوید: «ما به کنوانسیون ژنو در مورد هوش مصنوعی نیاز داریم

مصاحبه انحصاری مشترک + عضو – در همان روزی که گروهی از رهبران صنعت نسبت به “خطر انقراض” ناشی از هوش مصنوعی لجام گسیخته هشدار دادند. نماینده کنگره ست مولتون (D-MA) برای یک مصاحبه گسترده با خلاصه رمز در مورد تأثیرات آن بر جنگ، سلاح های خودمختار، و اینکه چرا قبل از اینکه خیلی دیر شود، به کنوانسیون ژنو در مورد هوش مصنوعی نیاز است.

“[This warning] مولتون گفت: این یک هشدار معنادار است زیرا از سوی رهبران صنعت که بیشترین سود را از هوش مصنوعی دارند می آید. “اگر آنها مایلند تجارت خود را محدود کنند تا دور محصول خود را نرده بگذارند، همه ما باید توجه داشته باشیم.”

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

مولتون می گوید ما به کنوانسیون ژنو در مورد هوش مصنوعی نیاز داریم اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

مصاحبه اختصاصی: پنج سال آینده اردوغان

مصاحبه انحصاری مشترک + عضو –پس از پیروزی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در آخر هفته، رجب طیب اردوغان که 20 سال بر ترکیه حکومت می کند، اکنون قرار است ربع قرن این کار را انجام دهد. رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه در تماسی تلفنی به وی تبریک گفت و طی آن اردوغان همچنین تمایل خود را برای خرید جنگنده های F-16 ساخت ایالات متحده ابراز کرد و احتمالاً با این شرط موافقت کرد که آنکارا محاصره ناتو توسط سوئد را لغو کند.

او گفت: «تقریباً مطمئناً، اگر سوئدی‌ها برخی از گام‌های خود را برگردانند، اردوغان راهی برای ورود سوئد به ناتو پیدا خواهد کرد».جیمز جفری کارشناس Cipher Brief، او سفیر سابق آمریکا در ترکیه و عراق و همچنین نماینده ویژه برای تعامل در سوریه و فرستاده ویژه ائتلاف جهانی برای شکست داعش بود.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post مصاحبه اختصاصی: پنج سال آینده اردوغان appeared first on The Cipher Brief.

همزمان با کل کشور؛ اجرای طرح ملی کاتالوگ الکترونیکی در همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آماده سازی و اجرای کامل زیرساخت ها برای اجرای طرح فهرست کالاهای الکترونیکی در استان به زودی خبر داد.

من گزارش میدم روزنامهیوسف شعبانی با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح ملی کالابرگ الکترونیک پس از اجرای موفقیت آمیز در 4 استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان به زودی در کل کشور آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این طرح مردم می توانند با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی مجهز به بارکدخوان و متصل به سامانه از لیست محصولات الکترونیکی خود استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان وی بیان کرد: بدر این طرح امکان خرید اعتباری 10 کالای ضروری تا سقف یارانه خانوار یک ماه زودتر از موعد واریز نقدی وجود دارد.

شعبانی خاطرنشان کرد: فروشندگان مواد غذایی، لبنیات، پروتئین و فروشگاه های زنجیره ای و استفاده از اعتبار کاملا اختیاری است و از طریق تمامی کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار انجام می شود.

وی گفت: برای محصولات مشمول طرح الزامی برای خرید برند خاصی وجود ندارد و مردم می توانند از گروه های کالایی اعلام شده هر برند خرید خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است خانوارهای دریافت کننده یارانه می توانند با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری، میزان اعتبار، لیست کالاها و فروشگاه های درج شده در کاتالوگ الکترونیکی ملی را مشاهده کنند. #28*788* یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir بازدید کنید.

به طور همزمان با کل کشور نوشته شده است. اجرای طرح ملی الکترونیک کالابرگ در همدان appeared first on پایگاه خبری تحلیلی خبری روز. به نظر می رسد.

نگاهی دقیق تر به پیشگیری از خودکشی جانبازان

گزارش مختصر از CIDER — در 17 سپتامبر 1945، تنها چند هفته پس از تسلیم ژاپن که پایان جنگ جهانی دوم را رقم زد، یک نماینده کنگره از کانکتیکات سخنرانی کرد که به نظر می رسید حال و هوای یک کشور خسته از جنگ را تسخیر کند. کلر بوث لوس، نماینده کنگره، گفت که هر یک از قانونگذاران برای بازگرداندن سربازان به خانه “تحت فشار مداوم و فوق العاده از جانب اعضای نظامی و خانواده هایشان” بوده است.

میلیون‌ها مرد و زن آمریکایی که در چهار قاره پراکنده بودند، مرگبارترین درگیری در تاریخ بشر را تجربه کردند. اکنون زمان آن رسیده بود که بیشتر آنها به زندگی غیرنظامی بازگردند.

اما این فرآیند سریع نخواهد بود، بیشتر توسط کشتی انجام می شود، که بسته به محل استقرار ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد. با این حال، در طول این سفرها، جایی که اغلب کاری جز بازی ورق و شاید تأمل در سال‌های (و آسیب‌های روحی) جنگ وجود نداشت، گاهی اوقات اتفاق جالبی می‌افتاد.

کریس میلر، سرپرست وزارت دفاع ایالات متحده، توضیح داد: «آنها ممکن است 30 روز در یک کشتی جنگی بودند که در محاصره یکدیگر بودند و باید با هم روی مشکلات خود کار می کردند. “آنها متوجه شدند، “اوه، شاید من تنها کسی نیستم که این را پشت سر گذاشته ام.”

امروز، این بازگشت تدریجی به زندگی غیرنظامی، که روی این کشتی‌ها در میان جامعه‌ای از همتایان آغاز شد – و مصادف با دورانی بود که میزان خودکشی نظامی در پایین‌ترین حد خود قرار داشت – به‌طور چشمگیری با پیشرفت‌های مدرن در حمل‌ونقل تسریع شده است.

میلر، که در عملیات های جنگی در افغانستان در سال 2001 و عراق در سال 2003 و همچنین چندین استقرار بعدی خدمت کرد، افزود: “در مورد ناهماهنگی شناختی صحبت کنید.” “من استعفا دادم [the battlefield] در سوم جولای، 12 ساعت بعد در خانه ام برای آتش بازی نشسته ام. “تو برای زندگیت می جنگی” و بعد “اینجا با خانواده ام در خانه هستم.”

او افزود: «نمی‌توانستم تصور کنم اگر ساختار حمایتی را نداشتم… پس از بررسی‌های عملی، توضیحات و صحبت با مردم در مورد آن، چه کار باید انجام دهم».

طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) کهنه‌سربازان عموماً در معرض خطر بیشتری نسبت به جمعیت عادی هستند و به طور متوسط ​​روزانه 17 مورد خودکشی می‌میرند. بر اساس گزارش اخیر وزارت امور کهنه سربازان، میزان خودکشی آنها بیش از 57 درصد بیشتر از بزرگسالان غیر جانباز است. و در دو دهه اخیر، این مشکل به ویژه برجسته شده است.

بین سال‌های 2001 تا 2019، میزان خودکشی در میان جانبازان نزدیک به 36 درصد در مقایسه با افزایش 30 درصدی در جمعیت عمومی افزایش یافته است. در مجموع، تلفات نظامیان آمریکایی بر اثر خودکشی بسیار بیشتر از تعداد کشته‌شدگان آمریکایی در میدان‌های جنگ عراق، سوریه و افغانستان است.


به دنبال راهی برای جلوتر از هفته در فضای مجازی و فناوری هستید؟ ثبت نام برایگروه ابتکارات سایبرییک خبرنامه هفتگی برای باخبر شدن از بزرگترین عناوین سایبری و فناوری و آماده شدن برای هفته پیش رو. ثبت نامامروز.


یک پدیده پیچیده و اغلب چند وجهی، قرار گرفتن در معرض جنگ و در نتیجه شروع استرس پس از سانحه اغلب از مقصران اصلی خودکشی در جمعیت جانباز در نظر گرفته می شود. با این حال، در یک مطالعه گسترده که سوابق ارتش را از دهه 1840 تا 2017 تجزیه و تحلیل کرد، که در شبکه JAMA باز است و به طور گسترده به عنوان یکی از جامع ترین گزارش های خودکشی کهنه سربازان در تاریخ این کشور در نظر گرفته می شود، محققان نشان داده اند که خودکشی همیشه مستقیماً با مبارزه مرتبط نیست. شرح بعدی منتشر شده در مجله روانپزشکی جاما انجمن پزشکی آمریکا دریافتند که تلاش‌های خودکشی در واقع حول و حوش «زمان بازگشت به خانه و تغییر انتظار برای مدت زمان اعزام» به اوج خود رسیده است.

بررسی‌های بعدی نشان داد که در میان کسانی که برای بازگشت به خانه مشکل دارند، مراقبت‌های پزشکی بسته به موقعیت مکانی معمولاً کم است، در حالی که دسترسی به سلاح گرم اغلب در میان کهنه‌سربازان به طور کلی آسان است.

2023 جدا جامانظرسنجی از نزدیک به 40000 عضو خدمات نشان داد که بیش از 1 نفر از هر 3 عضو خدماتی که در TRICARE (برنامه مراقبت بهداشتی نظامی) در مناطقی زندگی می کردند که روانپزشکان نظامی یا غیرنظامی نداشتند یا تعداد بسیار کمی داشتند. این مطالعه خاطرنشان کرد: «منافع در جوامع کم درآمد با نابرابری درآمد بالا و جوامع روستایی، به احتمال زیاد کمبود روانپزشک را تجربه می‌کنند».

در عین حال، جانبازان، به ویژه در جوامع روستایی، به طور حکایتی، انزوای اجتماعی، از دست دادن ماموریت و فقدان شبکه های همسالان را از عوامل اصلی بیماری های روانی مانند اضطراب و افسردگی می دانند.

این عوامل به وضوح در مورد مایکل کارمایکل، نیروهای ویژه CW4 (Ret.) صدق می کند، که قبل از بازنشستگی از گروه 5 نیروی ویژه (A) در دسامبر 2015، چندین تور در افغانستان، عراق، سوریه و جاهای دیگر انجام داد.

او در مصاحبه ای گفت: من واقعاً اضطراب داشتم خلاصه رمز. وقتی تلفنم زنگ خورد، حتی نمی‌خواستم ببینم کیست، چون نمی‌خواستم جوابش را بدهم.»

این بومی مونتانا با حقوق بازنشستگی نظامی در یک قایق خانگی در کنتاکی زندگی می کرد. با این حال، پس از آخرین اعزام خود، او خود را به عنوان یک کشش درونی توصیف کرد.

او گفت: «شما هویت خود را از دست می دهید. “شما هدف خود را از دست می دهید و… دیگر عضوی از یک تیم نیستید.”

کارمایکل که اکنون بنیانگذار و رئیس این سازمان غیرانتفاعی است، افزود: “در نهایت همسایگان من متوجه شدند.” با دامپزشک چک کنید برنامه – سازمانی که هیئت مدیره آن شامل وزیر دفاع سابق میلر است – طراحی شده برای ایجاد گروه های حمایت همتا برای جانبازان با استفاده از مدل های حمایتی مشابه الکلی های گمنام (AA).


Cipher Brief میزبان جلسات توجیهی در سطح کارشناسی در مورد مسائل امنیت ملی استمشترک + اعضاکه به ایجاد زمینه پیرامون مسائل امنیت ملی امروزی و معنای آنها برای تجارت کمک می کند. وضعیت خود را به ارتقا دهیدمشترک +امروز.


“من آنجا نبودم [community] بیشتر حلقه بزنید.»

پس از آن، چند نفر از همسایه هایش در خانه اش توقف کردند.

کارمایکل به یاد می آورد: «آخرین باری که دوش گرفتی کی بود؟» “بو می کنی. اینجا را تمیز می کنی؟”

او توضیح داد: «عشق سختی بود. اما پس از آن عشق، عشق نیز وجود داشت. و آنها مرا به دریاچه می بردند و ما برای ناهار به یک کشتی تفریحی با قایق پانتونی می رفتیم. و این عالی بود این یک رابطه معنی دار و معمولی بود.»

کارمایکل توضیح داد که این احساس اجتماعی، مبنای تلاش‌های گسترده‌تر شریک او برای پیشگیری از خودکشی شده است، روشی که توسط تحقیقات رو به رشدی پشتیبانی می‌شود.

در واقع، یک مطالعه در سال 2015 منتشر شده در انتشارات دانشگاه آکسفورد مزایای برنامه های حمایت شده توسط همتایان برای کاهش اثرات خودکشی در جانبازان، از جمله “حمایت اجتماعی، هدف و معنا، عادی سازی علائم، و امید و مزایای درمانی” را آشکار کرد.

این گزارش همچنین نشان داد که جانبازان راه‌هایی را تشخیص می‌دهند که «حمایت همتایان می‌تواند با افزایش شروع درمان و تبعیت از درمان و حمایت از استفاده مداوم از مهارت‌ها پس از پایان، مکمل روان‌درمانی برای PTSD باشد».

وزیر سابق میلر خاطرنشان کرد: «این باید محلی باشد. «این باید مبتنی بر جامعه باشد. نه از بالا به پایین [approach]”


اگر شما یا کسی که می شناسید در بحران هستید، با خط ملی پیشگیری از خودکشی به شماره 8255-273-800 تماس بگیرید، HOME را به 741741 پیامک کنید..

اخبار، تحلیل ها و نظریات امنیت ملی به رهبری کارشناسان را در ادامه مطلب بخوانید خلاصه رمز زیرا امنیت ملی کار همه است

The post نگاهی دقیق تر به پیشگیری از خودکشی کهنه سربازان اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

رشد 26 درصدی رشد صدور پروانه بهره برداری صنعتی

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افزایش 26 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در این استان خبر داد.

من گزارش میدم روزنامه، احمد شانیان در جلسه شورای اداری استان که در شهرستان نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: فضای اقتصادی و صنعتی استان بی سابقه و کم نظیر است و این دستاورد مرهون حمایت های بی دریغ استاندار همدان و رهنمودهای آیت الله شعبانی است. نماینده وکیل محترم شرعی در استان به طور مستمر پیگیر نمایندگان شورای اسلامی هستیم.

وی به رشد 26 درصدی صنعت استان همدان در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: آمار و گزارش های وزارتخانه گواه این جهش صنعتی است.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان افزود: طبق آمار گمرک در این مدت شاهد رشد صادرات بوده ایم به گونه ای که نسبت به مدت مشابه در سال 1401 رشد 200 درصدی داشته ایم. در صادرات صنعتی و معدنی.

شانیان خاطرنشان کرد: علاوه بر 100 واحد صنعتی و معدنی استان که در دولت سیزدهم تعطیل شدند، احیا و به چرخه تولید بازگردانده شدند.

وی همچنین به افزایش چهار برابری وصول حقوق دولتی در سال 1401 اشاره کرد و افزود: در سال 1400 مبلغ 84 میلیارد تومان از این محل جمع آوری شد که به 130 میلیارد تومان افزایش یافت.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان سرمایه گذاری ایمیدرو در استان همدان را در دوران انقلاب بی سابقه دانست و گفت: در اسدآباد و نهاوند این مهم محقق شد و برای معادن اشوند و پلی متال گواهی اکتشاف صادر شد.

شانیان با بیان اینکه تویسرکان قطب مواد مخدر کشور محسوب می شود، تاکید کرد: رشد صنعت در این شهرستان چشمگیر است و سایر مناطق استان نیز در چندین حوزه قابلیت توسعه صنعتی را دارند.

وی ادامه داد: رشد 840 درصدی در پرداخت تسهیلات روستایی و حمایت از خوشه های صنعتی و تبدیل استان به ستون فولادی از نقطه نشت فاضلاب از دیگر موفقیت های استان همدان در حوزه تولید است که مدیرکل صامت. بیشتر ذکر شد.

مدیرکل سمت گفت: توسعه صنعتی و بهبود وضعیت اقتصادی استان نیازمند تعامل و مساعدت مستمر نمایندگان مردم استان در شورای اسلامی است.

تحریم بسیج دانشجویی ناشی از یاس و ناتوانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین(ع) گفت: تحریم بسیج دانش آموزی ناشی از یاس و درماندگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

من گزارش میدم روزنامه، حجت الاسلام الیاس نجاری گفت: این تحریم مدال افتخار بسیج دانشجویی است و نشان از یاس و لجاجت اتحادیه اروپاست و دشمنان بدانند که این تحریم ها انگیزه مضاعفی به دانش آموزان خواهد داد. دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی

وی خاطرنشان کرد: مهمترین ویژگی بسیج دانشجویی در نظام فکری امام و رهبری ولایت، جهادی بودن، مطالبه گری بودن و در خط مقدم بودن انقلاب است.

نجاری همچنین خاطرنشان کرد: دانش آموزی بسیجی یکی از مهم ترین مجموعه های بسیجی است که توسط جمعی از جوانان انقلابی، مؤمن، بصیر و آگاه در دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی تشکیل شده است که نقش آفرینی کرده اند. هر از گاهی در صحنه نقش می بندد و این شجاعت و بینش افرینی یک جنبش دانشجویی است که دشمنان را به ستوه آورده و چاره ای جز تحریم و نابودی این گروه نقش آفرینی ندارد.

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین علیه السلام افزود: هدف دشمن از جنگ ترکیبی ایجاد یأس و یاس در بین طلاب است و هدف آنها ضربه زدن به نقاط مهم و تأثیرگذار انقلابی است. سازمان هایی مانند بسیج دانشجویی».

رئیس نهاد مدیریت عالی در دانشگاه های استان نیز به نقش بی بدیل بسیج دانشجویی در مطالبه حق اشاره کرد و افزود: بسیج دانشجویی توانایی برجسته ای در جذب و تنویر افکار عمومی و طرح مطالبات منصفانه و شایسته در خصوص مطالبات به حق دارد. مشکلات و مسائل معوق کشور یکی از مطالبات همیشگی این مجموعه دانشجویی است و همین امر باعث نگرانی و ترس دشمن از این قشر تأثیرگذار شده است.

حجت الاسلام محمد مهدی حاجیلیویی محب در ادامه افزود: رهبری و بسیج دانشجویی همچون واحدی معنوی در ایجاد وحدت برای تحقق و تحقق اهداف والای انقلاب با محوریت صیانت از اسلام و نظام جمهوری اسلامی هستند و می باشند. همیشه در کنار یکدیگر خواهند بود و دشمنان بدانند که این حرکات بدخواهانه و زشت نمی تواند در اراده و اندیشه و هدف بسیج دانشجویی خللی ایجاد کند و بدانند که یک نهاد پیشرو با تمام توان و تمام ظرفیت خود در حمایت از این قشر بصیر خواهد بود و از بسیج دانشجویی در راستای این حرکت مترقی حمایت خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان نیز در پایان این دیدار این تحریم را سند افتخار بسیج دانشجویی دانست و گفت: این افتخار ماست که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی نهادی مبدأ را هدف قرار داده اند. از تدابیر گرانقدر و متعالی رهبر معظم انقلاب اسلامی است و بدانند که این حرکت های مذبوحانه خللی در اراده پولادین دانشجویان انقلابی ایجاد نخواهد کرد و راه روشن انقلاب را با رهبری رهبر معظم انقلاب ادامه خواهد داد. انقلاب اسلامی قوی تر و قوی تر از گذشته.

فعالیت 63 هزار قالیباف در استان همدان

مدیر کل معدن و صنعت معدن همدان گفت: 63 هزار نفر در حوزه تولید فرش در استان همدان فعالیت می کنند.

من گزارش میدم روزنامهفرش دستباف همدان شامل معروف‌ترین و متنوع‌ترین نمونه‌های فرش روستایی بافت ایرانی است. و به دلیل تاریخ فرهنگی هژمونیک گسترده، فرش دستباف سابقه نسبتا طولانی دارد.

به گفته مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان 20 هزار نفر به صورت فصلی در این صنعت مشغول به کار هستند.

احمد شانیان با بیان اینکه فرش همدان از گذشته تاکنون در سراسر کشور ظهور درخشانی داشته است گفت: قالیبافان دارستان از خدمات و امکانات سازمان صمت بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه سالانه 40 هزار مترمربع بافته می شود و در کشور رتبه هفتم را داریم، افزود: فرش مهربان، درختی و گلدانی از برندهای معروف کشور هستند اما یکی از مشکلات ما در حوزه فرش کمبود است. از طرح های جدید

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان گفت: در چند ماه گذشته 90 میلیارد ریال به قالیبافان اختصاص یافته است.

منطقه ویژه اقتصادی ملایر احیا می شود

استاندار همدان گفت: احیای منطقه ویژه اقتصادی ملایر که بیش از 12 سال معطل مانده بود در حال پیگیری است.

من گزارش میدم روزنامهعلیرضا قاسمی فرزاد در شورای اداری شهرستان ملایر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: دولت سیزدهم دولت کار، تلاش و اقدام و برنامه عملیاتی 2000 هکتاری است. جنبش ملی مسکن ملایر در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه تلاش کرده ایم آنچه را که در سال های اخیر به عنوان نقاط کور وجود داشته برطرف کنیم، افزود: مردم استان ملایر در همه عرصه ها پیشگام بوده و شایسته بهترین خدمات هستند.

استاندار با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان همدان گفت: 2 هزار میلیارد تومان از مجموع 14 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب در این سفر به شهرستان ملایر اختصاص یافت.

قاسمی فرزاد، واحد تولید سیگار زعفران با ایجاد 2000 شغل، گلخانه شهرستان، کانون پرتوهای غرب کشور، افزایش صادرات شهرستان، شناسایی 20 نقطه از اراضی ملی و طبیعی شهرستان برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف، آماده سازی چهار وی طرح های تجاری و تهیه اطلس پایتخت را یکی از فعالیت ها و برنامه های در دستور کار این شهرستان برشمرد.

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی گفت: در شهرستان ملایر 15 انجمن ادبی و هنری فعال و 1200 هنرمند دارای گواهینامه در رشته های مختلف هنری داریم. حجت الاسلام احد آزادی خواه از برگزاری جشنواره مبل منبت در 17 تیرماه خبر داد و افزود: با جدیت در تلاش هستیم تا این جشنواره را به بهترین نحو برگزار کنیم.وی در این نشست همچنین خواستار ایجاد پلاتو شد. پیگیری کارت هنرمند و بیمه هنرمندان.

دور دوم انتخابات ترکیه می تواند امنیت اروپا و فراتر از آن را تضعیف کند

گزارش مختصر CIPHER –با توجه جهانی به دور دوم ریاست جمهوری ترکیه، جایی که رئیس جمهور فعلی رجب طیب اردوغان با چالشی که شاید جدی ترین چالش دوران حرفه ای او باشد مواجه است، علاقه جهانی به سمت یک فرد خارجی سیاسی نسبی معطوف شده است که می تواند عضوی کلیدی، هرچند پیچیده، ناتو را تغییر دهد.

کمال کولچداراوغلو که به دنبال پایان دادن به دو دهه حکومت اردوغان علیرغم برتری های قبلی است، در نظرسنجی ها پیش از رای گیری روز یکشنبه در حال حاضر عقب است. هر کسی که برنده شود، در نهایت ترکیه را در یک دوره تورم فزاینده، زیرساخت های فروریخته – در نتیجه زلزله قدرتمند 7.8 در فوریه – و روابط پیچیده تر فزاینده با روسیه، غرب، خاورمیانه و چین هدایت می کند.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post دور دوم انتخابات ترکیه می تواند امنیت اروپا و فراتر از آن را تضعیف کند اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.

800 نفر از اساتید بسیجی استان همدان به ارتفاعات الوند صعود کردند

مسئول بسیج اساتید استان همدان گفت: به مناسبت سومین سالگرد خرمشهر و آزادسازی خرمشهر و کنگره 8 هزار شهید استان همدان، 800 نفر از بسیج اساتید استان همدان به ارتفاعات صعود کردند. الوند و میدان میشان.

من گزارش میدم روزنامه، حسن رحیمی روشن مسئول بسیج اساتید استان همدان امروز در حاشیه عروج 800 نفر از اساتید بسیجی استان همدان به میدان ارتفاعات الوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت سومین سالگرد خرمد و آزادسازی خرمشهر و یک کنگره 8 هزار شهید استان همدان، جامعه بسیج اساتید استان همدان فراخوان برنامه صعود 800 نفری اساتید و جامعه دانشگاهی به میدان میشان را داشت که با استقبال پرشور اساتید برگزار شد.

وی افزود: هر یک از افراد شرکت کننده در این برنامه عکس یکی از شهدا را به گردن خود آویخته بودند و در مسیر حرکت با 500 صلوات به نام این شهید بزرگوار خاتمه دادند.

رحیمی روشن با گرامیداشت یاد و خاطره سربازان شرکت کننده در عملیات بیت المقدس و تصرف خرمشهر، گفت: تصرف خرمشهر مرحله مهمی در تاریخ معاصر ایران است و این موضوع باید بسیار گسترده تر از تصرف خرمشهر مورد توجه قرار گیرد. زمین یا تصرف شهر

وی خاطرنشان کرد: پس از شروع جنگ های 200 ساله ایران و روسیه در ایران روندی نزولی داشت و استقلال و عزت چند هزار ساله ایران به یکباره فرو ریخت اما با انقلاب اسلامی ایران این روند نزولی به پایان رسید و با دفاع هشت ساله به اوج خود رسید و تصرف خرمشهر نقطه اوج این روند نزولی بود، از این رو راهپیمایی معلمان امروز همگام با گرامیداشت این عملیات بزرگ است.

وی ادامه داد: در این برنامه علاوه بر کوه نوردی، یکسری اقلام فرهنگی به همه شرکت کنندگان ارائه شد و همچنین برنامه های ورزشی و خاطره ای از رزمندگان دفاع مقدس از دیگر برنامه های جانبی معلمان حاضر در میدان میشان بود.

وی افزود: تلاش داریم این نوع برنامه ها را در راستای توسعه نشاط آفرینی و ورزش در جامعه اساتید و دانشگاهیان استان نهادینه کنیم.

6 هزار زائر از استان همدان به حرم امام خمینی (ره) اعزام شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اعزام 6 هزار زائر به حرم امام خمینی (ره) خبر داد.

من گزارش میدم روزنامهمحمد سرگزی گفت: 191 اتوبوس و 700 دستگاه ون برای اعزام زائران استان همدان به مراسم ارتحال امام خمینی (ره) اختصاص یافت.

وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای اعزام کاروان های زائران به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب کبیر برای شرکت در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: بر اساس تدابیر و برنامه ریزی های انجام شده، تعداد 191 دستگاه اتوبوس و 700 ون برای زائران اجرا شده است که پیش بینی می شود اعزام شوند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان های استان به صورت یکپارچه از مراکز تعیین شده انجام می شود.

سرگزی خاطرنشان کرد: ظرفیت طراحی شده برای اعزام زائران بیش از 6000 صندلی ناوگان حمل و نقل مسافر برون شهری است که با هماهنگی شرکت های حمل و نقل مسافر برای تسهیل اعزام انجام می شود.

وی تصریح کرد: هم استانی هایی که از ناوگان حمل و نقل آماده استفاده خواهند کرد می توانند با ثبت نام در مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج از نحوه استقرار مطلع شده و در این رویداد مهم و تاریخی انقلاب اسلامی ایران حضور یابند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یادآور شد: زائران در صورت مشاهده هرگونه مشکل در مسیر می توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه ارتباطی 141 به مرکز مدیریت راه ها ارسال کنند تا با مرکز کنترل راه در اسرع وقت بررسی و اصلاح اقدام لازم.

صبحانه مشترک نیروهای مسلح استان به مناسبت 12 خرداد + گزارش تصویری

همزمان با چهل و یکمین سالگرد آزادسازی خرمشهر صبحانه مشترک نیروهای مسلح استان همدان برگزار شد.

نوشته صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان به مناسبت سوم خرداد + گزارش تصویری اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی. به نظر می رسد.

همزمان با سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب؛ 1800 زائر به حرم امام راحل می روند

استاندار همدان اعلام کرد: 23 خردادماه 1800 زائر از شهرستان همدان راهی حرم امام می شوند.

من گزارش میدم روزنامه، مسلمان مخفی استاندار همدان در ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در این شهرستان گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در تقویم سیاسی ایران از منظر ملی و بین المللی حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا قابل کتمان نیست و امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی روحیه امید و استکبارستیزی را در جهان زنده کرد.

استاندار همدان تصریح کرد: حضور و فرمایشات مقام معظم رهبری همزمان با سالروز رحلت امام راحل در حرم امام، نقشه راه و بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: 23 خردادماه 1800 زائر از شهر همدان راهی حرم امام (ره) می شوند و هماهنگی های لازم برای پذیرایی، رفت و آمد و اسکان زائران در حال انجام است.

وی افزود: برنامه های ویژه ای به همین مناسبت در نقاط مختلف شهر در نظر گرفته شده است که انتظار می رود به کیفیت مراسم ارتحال امام (ره) توجه شود.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: توجه به مسائل فرهنگی و بهره گیری از این فرصت برای نشر افکار امام راحل به عنوان معمار کبیر انقلاب اسلامی باید مورد توجه قرار گیرد.

رقص دیپلماتیک چین در بحبوحه برنامه هایی برای جنگ صورت می گیرد

گزارش مختصر از CIDER– جدیدترین سفیر چین در ایالات متحده روز سه شنبه، کمتر از چهار ماه پس از انتقاد از “استفاده بی رویه از زور” رئیس جمهور جو بایدن در سرنگونی بالون نظارتی چینی که بر فراز ایالات متحده معلق بود، آغاز به کار کرد.

اکنون عمل تعادل آغاز می شود.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post رقص دیپلماتیک چین در بحبوحه برنامه های جنگی ظاهر شد اولین بار در The Cipher Brief.

افرادی که اعلام می کنند کاری به حذف و نصب ندارند بیشترین مشارکت را دارند

استاندار همدان گفت: افرادی که اعلام می کنند هیچ دخالتی در عزل و نصب نداریم بیشترین مشارکت را دارند.

من گزارش میدم روزنامهعلیرضا قاسمی فرزاد عصر امروز در گردهمایی مدیران و ناظران رسانه های استان همدان اظهار داشت: ساختار و نظام به گونه ای است که مداخلاتی در آن صورت می گیرد که قابل کتمان نیست، در روند سازه ها پیش بینی هایی انجام شده است که به صورت قانونی اعطای حقوق به افرادی که ممکن است به درستی برای اعمال فشار بر مقامات ملی مورد استفاده قرار نگیرند.

وی ادامه داد: از مسئولان کشوری انتظار می رود که در سطح استان و شهرستان از مدیران خود حمایت کنند چرا که حمایت و حمایت از مدیران وظیفه ماست اما دخالت های غیرعمدی از بیرون و افرادی که اعلام می کنند ما دخالت نمی کنیم وجود دارد. آنها بیشتر دخالت می کنند.

استان همدان افزود: برای جلوگیری از این اقدامات در آینده باید تغییراتی در قانون ساختار و نظام اداری ایجاد شود که تجمع ثبات و ثبات را متزلزل می کند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: افرادی که مداخله می کنند باید مورد بازخواست جدی گروه رسانه ها قرار گیرند زیرا این اتفاقات به گونه ای نیست که قابل کتمان باشد و کاملا مشهود است که مردم دخالت می کنند و به دلیل اینکه باید ثبات را مدیریت کرد متاسفانه در فضای مجازی. فضای مردم افراد غیرمسئول به این مشکلات دامن می زنند که اذهان را آزار می دهد و پایه های حاکمیت و نهادهای ملی را متزلزل می کند که در نهایت به مردم آسیب می رساند زیرا اگر این مدیر در شرایط ثبات و ثبات نتواند تصمیم بگیرد و همکاران خود را به پیگیری سوق دهد. مشکلات قطعاً به مردم آسیب می زند و همیشه به امنیت روانی مدیران لطمه می زند.

وی به نشست ماجرای همدان در نشست سران دادستان های کشور اشاره کرد و گفت: دادستان همدان در این جلسه اعلام کرد آنچه در فضای مجازی منتشر می شود با ناشر تماس می گیرد و مستندات و مستندات نشریه را می طلبد در صورتی که اصالت باید رعایت شود و اگر مبنایی وجود نداشته باشد، کار می شود نه با امنیت روانی مردم، افرادی که منافعشان ایجاب می کند این اقدامات را انجام دهند، بلکه امنیت روانی مردم و عموم مردم بازی می کنند. حکم می کند که در این موارد چارچوب درستی داشته باشیم.

ظرفیت حمل آب تالوار به 800 لیتر در ثانیه رسید

استاندار همدان با اشاره به آب پایدار در این شهرستان اذعان داشت: 1000 میلیارد برای انتقال آب از سد تلوار اختصاص یافت و پروژه پس از 10 سال رکود مجدداً راه اندازی شد. که با گذشت زمان اضافه شد و امروز علاوه بر تکمیل خطوط، ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب نیز تکمیل شده است و آنچه نیاز است آب از سد 580 متری تلوار پمپاژ شده تا به ایستگاه الوند برسد و او برای رسیدن به ایستگاه دوباره 145 کیلومتر را طی خواهد کرد. این آب بسیار گران است و در مواقعی که نیاز به تامین آب سالم و پایدار داریم به مقدار مناسب از آن استفاده می شود.

قاسمی فرزاد خاطرنشان کرد: سد اکباتان با توجه به بارندگی ها بیش از 14 میلیون مترمکعب آب دارد که حدود 50 درصد آن را به عنوان ذخیره استراتژیک کنار گذاشته و با رعایت حقوق همه افرادی که از آن استفاده کردند از آب جاری استفاده می کنیم.

استاندار همدان تاکید کرد: آب شرب در اولویت اول است اما باغات نیز مهم است، آب مورد نیاز حدود 1750 لیتر در ثانیه از طریق آب روان و چاه های استراتژیک تامین می شود و کسری حدود 200 لیتر از سد تلوار تامین می شود. ، بودن

این مقام ارشد استانی اعلام کرد: آبی که از تلوار می رسد ظرفیت حمل 800 لیتر در ثانیه و ظرفیت تصفیه 1800 لیتر در ثانیه برقرار شده است. پمپ هایی نصب شده است اما نیازی به این مقدار نداریم چون می تواند آب ارزانتر و سالم تری را تامین کند قطعا به سراغ آب گرانتر نمی رویم بیش از یک هفته است که این تصفیه خانه به صورت آزمایشی به بهره برداری رسیده است. و با آزمایشات وزارت نیرو و نیروی دریایی بارها این آب را بررسی می کنیم و نتیجه آن خوب است و آنچه وعده داده اند تا امروز 800 لیتر در ثانیه داریم اما با توجه به چشم انداز راهبردی در صورت لزوم می شود. برداشته شد.

قاسمی فرزاد خاطرنشان کرد: حدود 50 حلقه چاه از 73 حلقه چاه استراتژیک مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به مجوز حفر 30 حلقه چاه دفاعی، 26 حلقه حفر شده اما نیازی به جمع آوری ندارد.

وی با بیان اینکه فشار آب به دلیل احتمال ترکیدن آب در شب کاهش می یابد، ادامه داد: در روزهایی که با مشکل انتقال آب مواجه بودیم و اعتبار انتقال آب در نظر گرفته نشد و تنها 54 میلیارد تومان در بودجه برای انتقال در نظر گرفته شد. آب پیش بینی شده بود اما اگر 2 هزار میلیارد تومان نیاز بود حمایت نشد چون فکر می کردند شرایط مهیا نیست در اولین دیدار با رئیس جمهور وضعیت همدان تشریح شد و بلافاصله دستور دادند و کار شروع شد. .

استاندار همدان درباره وجود آرسنیک در آب اظهار داشت: آرسنیک فلز سنگینی است که در بسیاری از آب ها می تواند وجود داشته باشد، استانداردهای آن در سطح جهانی می گوید باید ppb 10 میکروگرم در لیتر باشد، یعنی زیر 10 میکروگرم در آب. لیتر و استاندارد دیگری که در کشورهایی مانند چین، عربستان، ویتنام و … معرفی می شود ppb 50 است، کشور ما نیز تا چند سال گذشته ppb 50 استفاده می کرد اما به 10 کاهش یافت. در آزمایشگاه وزارت نیرو بررسی شد که میزان آرسنیک موجود در آب تا ppb 270 را می توان به زیر صفر رساند که در همدان این رقم بین 30 تا 40 ppb است که طبق آزمایشات مکرر به صفر تا سه کاهش یافته است.

قاسمی فرزاد خاطرنشان کرد: دستگاه مانیتورینگ آنلاین آرسنیک در پالایشگاه بهشتی نصب می شود تا مردم به صورت آنلاین اطلاعات کسب کنند.

استاندار همدان تاکید کرد: امید آفرینی و اعتمادسازی یک اصل مسلم است اما در فضای مجازی عده ای که اطلاعات دقیق و درستی از شرایط ندارند اظهار نظر می کنند و هر مطلبی که خود را برای عملکرد، آمار اشتغال و اعداد مطرح می کند. مورد مناقشه، انتقاد، ساده است، اگر مسئولی پشت تریبون قرار بگیرد، طبق قوانین اتاق حسابرسی، امین است، بنابراین وقتی این فرد آمار ارائه می دهد، قطعاً حرف هایش را با رعایت اصول اعتبار منعکس می کند. و شخصی که دلیلی برایش چالش است و ما موظف به پاسخگویی هستیم، اما تشتیک در فضای مجازی که با عناوین مختلف آویزان شده و اساس کار را نقد می کند، موضوع نقد و درک نیست. اصل داستان، اما اهداف شخصی است